Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odstránenie chĺpkov fotoepiláciou – IPL. Prelomte začarovaný kruh holenia a neskĺznite opäť do každodennej rutiny.

VIP Clinic
0 / 5
49
Popis ponuky

Zbavte sa častého holenia a užívajte si hladkú pokožku bez zbytočných starostí. Trvalá fotoepilácia chĺpkov – IPL je ošetrenie, ktoré natrvalo odstráni vaše nežiadúce chĺpky, bez toho aby došlo k poškodeniu pokožky.

Technológia trojitého záblesku (tzv. TRIPLE FLASH EFEKT - čo je 3-krát silnejší pulz v jednom pulze) je najmodernejšou metódou trvalého odstránenia chĺpkov.

Podstatou ošetrenia IPL prístrojom je metóda selektívnej fototermolýzy. Zjednodušene povedané, svetelné pulzy, ktoré pulzujú 3x počas 30 ms, zahrejú vlasový folikul (rastové centrum chĺpka či vlasu) na teplotu 70 - 75 ºC, a tým ho zničia. Zničenie je trvalé, takže v takto ošetrenom mieste už chĺpok nikdy nevyrastie.

Je však dôležité povedať, že táto metóda úspešne ničí len pigmentové (sfarbené) vlasové folikuly. Slabé svetlé a šedivé chĺpky sa fotoepiláciou odstrániť nedajú. Toto ošetrenie je potrebné 3x až 6x opakovať, pretože chĺpky majú 2 fázy rastu - obdobie rastu a obdobie pokoja. Fotoepiláciu je ideálne vykonávať v období rastu, ale aj vtedy je potrebné zákrok opakovať, pretože nie všetky chĺpky rastú v rovnakom čase.

Zaručene najúčinnejšia je fotoepilácia v oblasti podpazušia a bikín, ale inak je možné tento spôsob epilácie použiť na odstránenie chĺpkov kdekoľvek na tele (ruky, lýtka, stehná, brucho, chrbát, ramená, podpazušie, atď). Použitie fotoepilácie sa dobre osvedčilo pri odstraňovaní chĺpkov na tvárových partiách ako je horná pera, brada, líca, zrasty obočia. Doporučujeme oholiť si ošetrovanú partiu 2-3 dni pred ošetrením.

Fotoepilácia je vo všeobecnosti vnímaná ako bezbolestná metóda trvalého odstránenia nežiaducich chĺpkov na tele alebo na tvári. V prípade, ak ste veľmi citlivá / ý, je možné, že ucítite jemne poštipkávanie v ošetrovanej oblasti. Ak sa počas ošetrenia započúvate do príjemnej hudby, tak budete len relaxovať.

  • u ľudí, ktorým sa tvoria hypertrofické a keloidné jazvy
  • v prípadoch aktívneho alebo častého výskytu herpetickej infekcie na epilovanej oblasti
  • 6 týždňov po použití epilačných metód, pri ktorých sa vytrháva korienok chlpu
  • 6 mes. po užívaní prírodných a syntetických derivátov vit. A – používaný na liečbu akné
  • v prípade lokálneho používania retinoidov
  • pri používaní bieliacich prípravkov: hydrochinon (vysadiť 2 týždne pred zákrokom)
  • pred zákrokom sa neodporúča brať prípravky s vysokým obsahom beta karoténu
  • spálená koža od slnka či zranená silným slnečným žiarením, rakovina kože
  • gravidita

Je centrum bezbolestnej liposukcie, kde nájdete všetky procedúry na tvarovanie a skrášľovanie vašej postavy. Okrem odstránenia chĺpkov IPL metódou poskytujú kavitáciu, lymfodrenáž, kryolipolýzu, rádiofrekvenciu, neinvazívny lifting, kyslíkový lifting ako i oxygenoterapiu.
13,90 €
27 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,90 €
27 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
68
58
79