Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Majte vždy pri sebe potrebné dokumenty, software, alebo fotografie vďaka flash disku s moderným dizajnom a kapacitou 32GB.

40
Popis ponuky

Vždy pripravený!

USB flah disk je skvelým riešením pre uchovávanie a prenášanie dát. Majte vždy po ruke potrebné dokumenty, software, fotografie alebo obľúbené skladby a videa, ktoré môžete kdekoľvek ukázat vašim priateľom.

Detaily zľavy

Elegantní USBflash disks praktickým konektorom vhodný pre neustále nosenie dát so sebou. Konektor ľahko vysuniete z disku pomocou palca. Prevedenie bez krytu eliminuje nepríjemné potiaže so stratou krytu. USB konektor je možné rýchlo a pohodlne pripraviť k použitiu len jednou rukou.

Použitie flash disku je veľmi jednoduché. Vďaka USB rozhraniu nie je potrebné žiadné externé napájanie alebo batériu. Len ho zasuniete do konektora Vášho počítača, notebooku alebo iného zariadenia a je okamžite pripravení k používaniu. Flash disk je možné používať takmer vo všetkých operačných systémoch bez nutnosti inštalácie. Po jeho zasunutí do počítača sa vám zobrazí ako ďalšia disková jednotka.

Nikdy vás nezradí, je vždy rýchlo pripravený k akcii a má dostatok miesta pre všetky vaše veci!

Použité obrázky sú ilustračné
11,90 €
19,83 €

Kúpené
101x
Poskytuje
Tagy
usb
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,90 €
19,83 €

Kúpené
101x
Poskytuje
Tagy
usb

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

59
65
65
13
Práve prezerá 37 ľudí