Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Domáca záhradka - zdravo a chutne priamo vo vašej kuchyni. Skvelý darček pre ľudí žijúcich v mestách, pre záhradkárov a vášnivých kuchárov.

40
Popis ponuky

Čerstvé bylinky vždy po ruke!

Domáca záhradkanemôže chýbať ani vo vašej kuchyni. Rozmery Domácej záhradky umožňujú jej umiestnenie na parapete okna v interiéri. Možnosť mať trochu prírody vo svojom domove robí tento výrobok ideálnym a štýlovým.

Detaily zľavy

Ručne maľovaný produkt sa vyznačuje malou drevenou búdkou so susedným bielym plotom, ktorý obklopujú tri kvetináče s odvodňovacími žľabmi. Domáca záhradka obsahuje semená a pôdne pelety, takže máte všetko čo potrebujete k rastu koriandra, bazalky a oregana.

Prístrešok je šikovne navrhnutý tak, aby sa strecha dala zložiť a aby sa dvierka mohli otvoriť. Vnútri domčeka je ideálne miesto pre uloženie. Domáca záhradka vyzerá šik, Váš domov spraví štýlovejším. Čerstvá vôňa bylín, ktorú máte na dosah pri každom varení.

Sada obsahuje: šopka s plotom, 3 x kvetináče, 3 x odvodňovacie žľaby, 3 x pôdne pelety, 3 x semená balenia - 1 x koriander (priemerné obsah 50 semien), 1x bazalka (priemerný obsah 200 semien) a 1 x oregano (priemerný obsah 100 semien).
29 €
48,33 €

Kúpené
112x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29 €
48,33 €

Kúpené
112x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

59
65
65
13
Práve prezerá 39 ľudí