Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Mastná, dehydratovaná a bez života - každá pleť potrebuje primeranú starostlivosť, tak jej ju doprajte. Kozmetické ošetrenie vo VIP clinic.

VIP Clinic
0 / 5
36
Popis ponuky

Kozmetické ošetrenia, ktoré prinavrátia vašej pleti stratenú energiu a mladistvý vzhľad.

Maska je aplikovaná prístrojom, ktorý slúži na premasírovanie hlboko uložených svalových skupín elektrickými vibráciami. Táto procedúra zabezpečuje výrazný efekt, ktorý posilňuje spodné kontúry tváre, čím zostane vaša tvár svieža.

Skinvigorate je čistiaca kefka, ktorá odstraňuje z pleti nečistoty, odumreté bunky, pleť zároveň masíruje a dodáva jej zdravší vzhľad.

Ošetrenie je príjemné, bezbolestné. Dokáže nadvihnúť spodné kontúry tváre, ktoré postupom veku bývajú veľmi problematickými partiami. Táto špeciálna maska vďaka jemným vibráciám tvár detoxikuje, čím vás zbaví rokmi nahromadenými toxínmi nielen z vonkajšieho prostredia, ale aj z nesprávnej kozmetiky, ktorú ste používali.

Kyslíková mezoterapia je neinvazívna bezbolestná metóda ošetrenia tváre a dekoltu, pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole a prúdu kyslíka vpravujú do hlbokých vrstiev pokožky účinné látky. V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a pleť ostáva svieža, jasná a hydratovaná.

Pri tejto metóde je vstrekovaný 95% kyslík, liečebné séra, vitamíny a iné regeneračné látky pod tlakom hlboko do pokožky. Zmeny sú viditeľné už pri prvom ošetrení, pleť je pevnejšia, mladistvejšia a napnutejšia. Zákrok je veľmi príjemný a úplne antialergický. Je vhodná pre ženy a mužov, ktorí chcú mať tvár mladšiu a zdravšiu, ale bez chirurgických zákrokov.

Kombinácia kyslíka a špeciálnych produktov pôsobí na pokožku ochladzujúcim účinkom, čo spôsobuje dynamizáciu kapilárneho obehu, a tento proces spôsobuje tzv. “regeneračný šok”, pri ktorom dochádza k prirodzenému zrýchleniu obnovy buniek.

Kyslíkový rozprašovač Oxylife Beauty zdokonaľuje účinnosť regeneračných látok, ktoré sa vďaka aplikátoru dostávajú do hlbších vrstiev pokožky.

Kyslíkové ošetrenie je nezabudnuteľný zážitok, pocit pohody a zdravia.

Je najmä pre ľudí, ktorí sú silne unavení, veľa fajčia, majú zvädnuté pokožku, zlú farbu pleti, nepravidelnú pigmentáciu a sú vystavení stresu.

 • Ošetrenie Vám pomôže redukovať známky starnutia, poškodenia pokožky slnečným žiarením, vyrovnať suchú a mastnú pokožku a lieči akné
 • Kyslíková mezoterapia umožňuje doplniť chýbajúci kyslík a vrátiť pokožke pocit sviežosti, jasnosť a zdravý vzhľad
 • Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a nemá vedľajšie účinky

 • omladenie pleti a podpora tvorby kolagénu
 • vypínací efekt
 • regenerácia bunkovej štruktúry a postupné spevňovanie pleti
 • redukcia pigmentových a stareckých škvŕn
 • dokonalá hydratácia pokožky
 • odstraňuje odumreté bunky z povrchu kože, pleť je celistvá a hladká
 • má pozitívny vplyv na liečbu akné
 • odstraňuje stopy únavy a stresu
 • vyhladzuje drobné mimické vrásky a redukuje hlboké vrásky

VIP Clinic je centrum bezbolestnej liposukcie, kde nájdete všetky procedúry na tvarovanie a skrášľovanie vašej postavy. Okrem diamantovej mikrodermabrázie a kyslíkového liftingu poskytujú odstránenie chĺpkov IPL metódou, kavitáciu, lymfodrenáž, kryolipolýzu, rádiofrekvenciu, neinvazívny lifting ako aj oxygenoterapiu.
19,90 €
31 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
31 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
61
64