Vyrazte za dobrodružstvom do Vysokých Tatier. Ideálna rodinná dovolenka v komfortnom Hoteli Sosna*** s polpenziou a zľavou do wellness.

Popis ponuky
Útulný hotel Sosna s rodinnou atmosférou a pestrou ponukou využitia voľného času v blízkom okolí, sa preslávil po odvysielaní filmu Fontána pre Zuzanu 2 v roku 1993 a zahrali si tu zvučné mená slovenského šoubiznisu.

Izby

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 14-tich priestranných izbách s celkovým počtom 50 lôžok.

Apartmán

Pre náročnejších klientov je k dispozícii apartmán s balkónom a priestrannou kúpelňou s rohovou vaňou.

Apartmán aj izby sú vybavené sociálnym zariadením, umývadlom, sprchou alebo vaňou. Štandardom je televízny príjímač so slovenskými programami a niektoré izby sú vybavené chladničkou. Na požiadanie zabezpečíme detskú postieľku.

Začnite svoj deň bohatými raňajkami v reštaurácii, vyberte si zo širokej ponuky hlavných jedál, alebo sa jednoducho zastavte na kávu. Počas príjemných letných dní servírujeme jedlá a nápoje aj na našej slnečnej terase .

Okrem kvalitných a obľúbených jedál, ktoré pripravujeme vždy z čerstvých surovín, a nápojov rôznych druhov cez týždeň aj denné obedové menu. Jedálny lístok je obohatený aj o sezónne pochúťky. V reštaurácii je možnosť bezplatného bezdrôtového pripojenia na internet (WI-FI).

Reštauráciu je otvorenáod 8.00 do 21.00 hod.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
76x
Vyprší:
zajtra
Poskytuje:


84 €
136 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať