Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte za dobrodružstvom do Vysokých Tatier. Ideálna rodinná dovolenka v komfortnom Hoteli Sosna*** s polpenziou a zľavou do wellness.

Hotel Sosna
0 / 5
38
Popis ponuky

Útulný hotel Sosna s rodinnou atmosférou a pestrou ponukou využitia voľného času v blízkom okolí, sa preslávil po odvysielaní filmu Fontána pre Zuzanu 2 v roku 1993 a zahrali si tu zvučné mená slovenského šoubiznisu.

Izby

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 14-tich priestranných izbách s celkovým počtom 50 lôžok.

Apartmán

Pre náročnejších klientov je k dispozícii apartmán s balkónom a priestrannou kúpelňou s rohovou vaňou.

Apartmán aj izby sú vybavené sociálnym zariadením, umývadlom, sprchou alebo vaňou. Štandardom je televízny príjímač so slovenskými programami a niektoré izby sú vybavené chladničkou. Na požiadanie zabezpečíme detskú postieľku.

Začnite svoj deň bohatými raňajkami v reštaurácii, vyberte si zo širokej ponuky hlavných jedál, alebo sa jednoducho zastavte na kávu. Počas príjemných letných dní servírujeme jedlá a nápoje aj na našej slnečnej terase .

Okrem kvalitných a obľúbených jedál, ktoré pripravujeme vždy z čerstvých surovín, a nápojov rôznych druhov cez týždeň aj denné obedové menu. Jedálny lístok je obohatený aj o sezónne pochúťky. V reštaurácii je možnosť bezplatného bezdrôtového pripojenia na internet (WI-FI).

Reštauráciu je otvorenáod 8.00 do 21.00 hod.
84 €
136 €

Kúpené
79x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
84 €
136 €

Kúpené
79x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
40
39
40