Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte na cestu proti slnku s bezpečným výhľadom na vozovku. Pripevnite clonu Clear Visor na clonu v aute a zaručte si jasný výhľad.

64
Popis ponuky

Detail zľavy

Jazda autom počas príjemného slnečného dňa znie skvelo, ale ak cestujete oproti slnku, môže to byť mimoriadne frustrujúci zážitok. Tradičné clony v autách nie vždy dokážu blokovať slnečné lúče, a ak áno, tak čiastočne na úkor výhľadu na cestu. S clonou Clear visor sa vyhnete prudkému brzdeniu a dostatočne skoro zbadáte prekážky na ceste – táto praktická sklápacia clona proti slnku behom sekundy zastaví škodlivé žiarenie.

Clona Clear Visor je užitočný pomocník, ktorý rozptyľuje svetlo a žiaru a zaručí vám dobrý výhľad na cestu. Zaručuje oveľa jasnejší výhľad cez predné sklo auta v nepriaznivých podmienkach, keď vám slnko svieti priamo do očí alebo keď prší, je hmla alebo sneží. Jednoducho ju pripevnite na clonu v aute a budete mať oveľa lepší výhľad na cestu a okolie.

Clona Clear Visor je vyrobená z ľahkého akrylátu s vysokým rozlíšením, ktorý je priehľadný a má ideálne jemné sfarbenie, ktoré rozptyľuje svetlo, žiaru a prudké slnečné lúče, a zaručuje vám dobrý výhľad na cestu. Dokonca aj pri raňajšom slnku, ktoré častokrát znemožňuje jasné videnie a núti vás žmúriť, čím ešte viac obmedzujete zorné pole, clona Clear Visor vždy zaručuje jasné a pohodlné videnie.
8,90 €
24,73 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
24,73 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
41
58
63