Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Energetické akupunktúrne pero. Uľavte svojmu telu od bolesti kĺbov a svalov pomocou energetického pera, ktoré nastolí telesnú rovnováhu.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Trápia vás bolestivé kĺby, svaly a celková únava tela? Príčinou môžu byť voľné radikálny, ktoré sa hromadia v tele. Jedinečné energetické akupunktúrne pero priaznivo pôsobí na bioenergetické pole tela a napomáha uvoľňovať tieto radikály z tela a zároveň uzdravovať jednotlivé bunky. Pero zároveň vysiela do tela energiu, ktorá preniká až k tkanivá orgánov. Pre čo najlepší výsledok umiestnite pero do miesta, odkiaľ vychádza bolesť. Pôsobenie pera na pokožku pripomína jemné vibrácie a je príjemné. Po jeho použití sa budete cítiť odpočinuto a uvoľnene.

Jeho pozitívny vplyv pocítite na celkovom zdraví tela. Pero dokáže zvýšiť obranyschopnosť tela, zlepšiť prekrvovanie a metabolizmus a nastoliť telesnú rovnováhu.

Perom môžete môžete ošetriť aj pleť a zlepšiť je výzor. Už po krátkodobom používaní spozorujete, že tmavé kruhy pod očami a jemné vrásky zmizli. Dlhodobým ošetrovaním pokožky tváre perom jej zaručíte mladistvý a svieži vzhľad.

Obsah balenia:

  • 1x elektroakupunktúrne pero,
  • 2x vymeniteľné nástavce (guličkový a plochý)
  • 2x nádobky s kontaktným gélom

Napájanie: 1x AA batéria
21,90 €
36,50 €

Kúpené
46x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
21,90 €
36,50 €

Kúpené
46x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 36 ľudí
Práve prezerá 36 ľudí
67
Práve prezerá 115 ľudí
80
Práve prezerá 40 ľudí