Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Energetické akupunktúrne pero. Uľavte svojmu telu od bolesti kĺbov a svalov pomocou energetického pera, ktoré nastolí telesnú rovnováhu.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Trápia vás bolestivé kĺby, svaly a celková únava tela? Príčinou môžu byť voľné radikálny, ktoré sa hromadia v tele. Jedinečné energetické akupunktúrne pero priaznivo pôsobí na bioenergetické pole tela a napomáha uvoľňovať tieto radikály z tela a zároveň uzdravovať jednotlivé bunky. Pero zároveň vysiela do tela energiu, ktorá preniká až k tkanivá orgánov. Pre čo najlepší výsledok umiestnite pero do miesta, odkiaľ vychádza bolesť. Pôsobenie pera na pokožku pripomína jemné vibrácie a je príjemné. Po jeho použití sa budete cítiť odpočinuto a uvoľnene.

Jeho pozitívny vplyv pocítite na celkovom zdraví tela. Pero dokáže zvýšiť obranyschopnosť tela, zlepšiť prekrvovanie a metabolizmus a nastoliť telesnú rovnováhu.

Perom môžete môžete ošetriť aj pleť a zlepšiť je výzor. Už po krátkodobom používaní spozorujete, že tmavé kruhy pod očami a jemné vrásky zmizli. Dlhodobým ošetrovaním pokožky tváre perom jej zaručíte mladistvý a svieži vzhľad.

Obsah balenia:

  • 1x elektroakupunktúrne pero,
  • 2x vymeniteľné nástavce (guličkový a plochý)
  • 2x nádobky s kontaktným gélom

Napájanie: 1x AA batéria
21,90 €
36,50 €

Kúpené
46x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
21,90 €
36,50 €

Kúpené
46x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
17
68
17