Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si jedinečný zážitok a oddýchnite si počas celého roka! Pobyt v hoteli Rezident*** Turčianske Teplice s polpenziou a procedúrami.

47
Popis ponuky

Návšteva kúpeľov v Turčianskych Tepliciach je skvelou príležitosťou vyskúšať účinky blahodárnej vody na telo aj dušu s uzdravujúcimi vlastnosťami. Na výber aj varianty s návštevou AQUAPARKU...

Zaslúžený relax si vychutnáte v termálnych kúpeľoch SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice. Areálleží na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta len 60 m od hotela. Vstup do tohto skvelého aquaparku je v cene podľa výberu z variantov!

História kúpeľov siaha až do roku 1281, odkiaľ pochádza prvá písomná zmienka o termálnych prameňoch v tejto oblasti. Foto: www.aquapark.therme.sk

V cene kupónu máte pre 2 osoby:
 • Vstup pre 3 os. do Galérie Mikuláša Galandu
 • Vstup do 3D kina 2 platiaci + 1deň zadarmo
 • 20% zľava na prístrojové ošetrenie pleti v kozmetickom salóne
 • Unikátna kolagénová kúra 1x pre dvoch:
 • Omlaďte vašu pokožku s prírodným kolagénom.Súčasný trend pozostáva k návratu a korigovaniu účinkov času. V snahe vyzerať mladšie je potrebné komplexné ošetrenie, nestačí riešenie jednej vrásky! Pevná a kompaktná zložka dermis, vďaka kolagénu a elastickým vláknam, znamená pokožku bez vrások.

Hotel Rezident ***

Hotel Rezident sa nachádza v centre mesta Turčianske Teplice 60m od SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice.

Ubytovanie v izbe s balkónom a výhľadom do centra mesta alebo kúpeľný park umocní romantiku.

Súčasťou každej izby jesprchovací kút so sociálnym zariadením,televízor s LED obrazovkou a káblovou televíziou. Hotel disponuje 22 izbami so 41 lôžkami a 3 apartmánmi.

Súčasťou každej izby jesprchovací kút so sociálnym zariadením

Check in: 14 hod., check out: 10 hod. Pri príchode pocítite príjemnú atmosféru hotela. O Vaše každé prianie a spokojnosť sa postará prívetivý personál

V cene kupónu je výborná polpenzia: raňajky formou bufetu, večere výberom zo 4 jedál. Na kompletný sortiment v reštaurácií Rezident restaurant máte 5% zľavu.

Vychutnajte si gurmánske špeciality so skutočným zážitkom gastronomického umenia. Ponuka jedál siaha od tradičných slovenských špecialít k medzinárodným jedlám

Súčasťou reštaurácie je kaviareň.

Hotel Vás privíta s úsmevom a pohárom welcome drinku!

Môžete sa osviežiť a vybrať si svoj obľúbený nápoj z pestrej ponuky miešaných nápojov, koktailov, domácich limonád, milkshakeov a vychutnať si pohár vína zo širokej ponuky slovenských a svetových vín.

Atrakcie v okolí

Na farme Jack v Mošovciach (8 km) si taktiež môžete vychutnať jazdu na koni.

Aj milovníci kultúry si prídu v srdci Slovenska na svoje. Navštívte Blatnický Hrad, Mošovce, kde sa narodil Ján Kollár, banícku Kremnicu.

Múzeum Slovenskej dediny alebo pôvodnú budovu Matice Slovenskej.

PODMIENKY POBYTU:

 • Po zakúpení kupónu je nutné spraviť rezerváciu do 24h inak negarantujeme dostupnosť Vami vybraného termínu.
 • Rezerváciu je možné meniť 1x počas trvania platnosti kupónu a to najneskôr 10dní pred nástupom na vami rezervovaný termín.
 • Rezerváciu je nutné mať potvrdenú emailom.
 • Pri zrušení rezervácie alebo nenastúpení na pobyt v kratšej lehote ako 5 dní pred dohodnutým termínom kupón prepadá v plnej výške.
 • Pri neuplatnení kupónu a Vami požadovanom vrátení peňazí si hotel účtuje storno poplatok vo výške 40% z hodnoty kupónu.
 • Zmena rezervácie je možná maximálne 1x po dohode s recepciou.

Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

15.2.2017

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
35
Práve prezerá 43 ľudí
28
40
Práve prezerá 41 ľudí