Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantický pobyt v čarovnom prostredí Jeseníkov. Komfortné a útulné ubytovanie v Hoteli Kolštejn*** - Branná s polpenziou a wellness.

41
Popis ponuky

Malá, ale históriou bohatá obec Branná sa nachádza v krásnej lokalite Olomouckého kraja, ktorú si ihneď zamilujete. Podhorské prostredie Jeseníkov, najkrajších českých hôr, je ideálne pre trávenie dovoleniek ako v lete, tak aj v zime. V okolí Brannej sa nachádza množstvo lyžiarskych stredísk, bežeckých trás, cyklochodníkov a taktiež je skvelým odrazovým mostíkom za poznaním histórie tohto nádherného regiónu.

Malebná príroda a v nej vyhľadávaný Wellness hotel Kolštejn ponúka dokonalý spôsob, ako veľa vidieť, zažiť, úžasne oddýchnuť a načerpať kopu novej energie. Hotel Kolštejn je hrdým nositeľom 7 prestížnych ocenení Czech Hotel Awards za najlepší hotel Olomouckého kraja niekoľko rokov po sebe. Hotel ponúka komfortné a útulné ubytovanie spojené s ohromným wellnes koplexom, kde na vás čakajú masáže, kozmetické procedúry, sauny každého druhu, vírivý bazén, plavecký bazén so slanou vodou a protiprúdom i oddychové zóny.
107 €
181 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
107 €
181 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38