Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantický pobyt v čarovnom prostredí Jeseníkov. Komfortné a útulné ubytovanie v Hoteli Kolštejn*** - Branná s polpenziou a wellness.

75
Popis ponuky

Malá, ale históriou bohatá obec Branná sa nachádza v krásnej lokalite Olomouckého kraja, ktorú si ihneď zamilujete. Podhorské prostredie Jeseníkov, najkrajších českých hôr, je ideálne pre trávenie dovoleniek ako v lete, tak aj v zime. V okolí Brannej sa nachádza množstvo lyžiarskych stredísk, bežeckých trás, cyklochodníkov a taktiež je skvelým odrazovým mostíkom za poznaním histórie tohto nádherného regiónu.

Malebná príroda a v nej vyhľadávaný Wellness hotel Kolštejn ponúka dokonalý spôsob, ako veľa vidieť, zažiť, úžasne oddýchnuť a načerpať kopu novej energie. Hotel Kolštejn je hrdým nositeľom 7 prestížnych ocenení Czech Hotel Awards za najlepší hotel Olomouckého kraja niekoľko rokov po sebe. Hotel ponúka komfortné a útulné ubytovanie spojené s ohromným wellnes koplexom, kde na vás čakajú masáže, kozmetické procedúry, sauny každého druhu, vírivý bazén, plavecký bazén so slanou vodou a protiprúdom i oddychové zóny.
81 €
324 €

Vyprší
6.11.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
81 €
324 €

Vyprší
6.11.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
Práve prezerá 38 ľudí
49
Práve prezerá 38 ľudí
45
Práve prezerá 38 ľudí
40
Práve prezerá 39 ľudí