Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si krásu Štrbského plesa s komfortným ubytovaním v hoteli Crocus. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku s polpenziou a wellness.

41
Popis ponuky

Apartmánový hotel Crocus**** sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a železničnou stanicou. Hotel ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v 65 komfortných apartmánoch pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu.

Súčasťou apartmánov je televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka, kuchynský kút a samostatný šatník. Celý objekt disponuje bezbariérovým prístupom.

Stravovacie služby poskytuje reštaurácia hotela, hostia si môžu vychutnať poctivú domácu kuchyňu s prvkami modernej gastronómie založenej na lokálnych a sezónnych surovinách. Dôkazom výborných služieb sú predovšetkým spokojní hostia, rodiny s deťmi, mladé páry, obchodní cestujúci ale aj podniky, združenia a kluby, ktoré sa do hotela pravidelne vracajú.

Privátny wellness môžete využiť aj na rôzne druhy špeciálnych masáží, ako napríklad čokoládová masáž alebo masáž s kozím mliekom.

Detské animácie sú pravidelne na programe vždy v utorok, štvrtok a sobotu od 18:00 – 21:30 hod.

Prostredie a vybavenie hotela je ideálne pre rodiny s deťmi v akomkoľvek veku. Možnosti trávenia voľného času dopĺňa biliard, šípky, stolný futbal, futbal, basketbal, hádzaná, tenis a volejbal. Detský kútik, naopak, zaujme a poteší každé dieťa. Rodičia majú pritom svoje ratolesti dohľadom z pohodlia blízko umiestnených stolov reštaurácie.

Športovanie v Tatrách - to nie sú len lyže, sánky a snowboardy. Vo Vysokých Tatrách sa môžete zúčastniť pretekov a podujatí aj v bežeckých disciplínach, Nordic Walking, skialpinizme či bežeckom lyžovaní. Športové aktivity sú určené pre všetky vekové kategórie a aj ľudí so zdravotným postihnutím.

PARK SNOW ŠTRBSKÉ PLESO (1350 m. n. m)

Najvýznamnejšie tatranské stredisko zimných športov a mekka severských lyžiarskych disciplín. Medzinárodne uznávaný športový komplex FIS, kde sa v roku 1970 uskutočnili Majstrovstvá sveta v severských disciplínach a každý rok je dejiskom významného športového podujatia.

Fun Park

Ideálna možnosť vyjašiť sa od detí po dospelých začína rodinným snowtubingom, ktorý zvládnu aj menšie deti, prípadne sa jazda dá zameniť za snowbag, kde si sadne aj jeden z rodičov a užije si zimnú zábavu spolu s drobcami. (Väčšinou sa oteckovia tešia viac ako ich deti.)

Pre väčších adrenálíncov a partie je k dispozícii snowrafting v poriadnom rafte.

Turistika

Vo Vysokých Tatrách sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré umožnia turistom objaviť tie najkrajšie miesta tejto horskej krajiny. Turistické chodníky po dolinách, výstupy na tatranské chaty, cesty k najkrajším tatranským plesám, tatranské vrcholy či dvojtisícové štíty, prechody cez tatranské sedlá s nebeskými výhľadmi, ako aj fascinujúci svet zvierat a rastlín. Tatry ponúkajú turistické chodníky vhodné aj pre malé detské nožičky.

www.hotel-crocus.eu
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

39
Práve prezerá 36 ľudí
59
50