Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vybláznite sa v Legolande. Vyrazte do jedného z najlepších zábavných parkov v Európe, do sveta vytvoreného z viac ako 50 miliónov kociek.

36
Popis ponuky

So stavebnicou LEGO® sa hral už asi každý. Ak ste aj vy alebo vaše deti podľahli jej kúzlu, tak by ste určite nemali vynechať návštevu jedinečného Legolandu v Nemecku. Čaká vás tu plno zábavy, hier a dobrodružstiev.

1. deň:

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách.

2. deň:

Ráno príchod do Legolandu, celodenný pobyt v zábavnom parku, ktorý bol vyhlásený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a nadchne nielen deti, ale i dospelých. Vstúpite do sveta, ktorý je vybudovaný z viac ako 50 miliónov kociek lega.

Legoland vám ponúkne takpovediac "svet v malom" na ploche viac ako 26 futbalových ihrísk. Nachádzajú sa tu Benátky, Amsterdam, rôzne najznámejšie miesta a stavby Európy, všetko vybudované z farebných kociek. Budete sa môcť povoziť na legoautách alebo sa vydáte na expedíciu lego džungľou plnou dinosaurov, ľudožravých rastlín...

Nájdete tu i továreň, kde sa priamo pred vašimi očami vyrába lego. V podmorskom svete Legolandu stretnete naozajstného žraloka, pirane a raje. Tu, vo svete fantázie je možné čokoľvek. Deti môžu zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, veslovať na svojom prvom kanoe alebo sa lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou.

Pre tých, ktorí majú radi poriadny adrenalín, je tu množstvo horských dráh, jedna dokonca s výškou až 18 metrov ! Nechýba tu ani množstvo reštaurácií a stánkov s občerstvením. Večer odchod na Slovensko.

3. deň:

Príchod na Slovensko v ranných hodinách.

  • Vstupné závisí od obdobia do 1.4.2017-30.6.2017:
  • Deti do 3 rokov - vstupné zadarmo
  • Deti od 3-11 rokov 31,60 €/osoba pri online platbe, 39,50 €/osoba v hotovosti pri kase
  • Deti od 12 rokov a dospelý 35,60 €/osoba pri platbe online, 44,50 €/osoba v hotovosti pri kase
  • Rodinné vstupenky/4 osoby/120 €/pri platbe online
  • Rodinné vstupenky/5 osôb/134,50 €/pri platbe online

57 €
89 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
57 €
89 €

Kúpené
59x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

36
40
59
50