Detoxikácia organizmu - črevná sprcha. Naštartuje svoje trávenie a začnú sa diať úžasné zmeny. Metóda vykonávaná pod dozorom lekára.

Popis ponuky
Hippokrates je moderné nadštandardné zdravotnícke zariadenie – poliklinika, ktorá poskytuje zdravotnícke služby od roku 1995. Ponúka diagnostiku a liečbu v odboroch neurológia, rehabilitácia, psychiatria, psychológia a služby praktického lekára, u ktorého sa možno zaregistrovať.

Hrubé črevo je najvýznamnejším obranným a detoxikačným systémom organizmu

Črevná sprcha je jedinečná bezpečná metóda na vyčistenie hrubého čreva, estetická, bezbolestná, vykonávaná zdravotnými sestrami pod dozorom lekára. Špeciálnym zariadením sa prepláchne hrubé črevo obyčajnou vodou teploty ľudského tela, pričom sa stena čreva zbaví nánosov, ktoré bránili pohybom čreva a vstrebávaniu a vylučovaniu látok.

Najväčšie hriechy spôsobujúce zanesenie čriev- konzervy a hotové jedlá určené na prípravu v mikrovlnnej rúre

- sladké nápoje s vysokým obsahom cukru

- mastné omáčky, dressingy a majonézy

- nadmerná konzumácia kávy, nikotínu a alkoholu

Príznaky, kedy začať s očistou čriev:- častá únava a slabosť

- plyny a nadúvanie

- nadváha

- alergia na rôzne druhy jedla

- nedostatočné trávenie

- dráždivosť, náladovosť

- sťažené dýchanie a zapáchajúca stolica

- parazity v stolici

- časté prechladnutia, vracajúce sa bolesti hlavy

- chronická zápcha

- syndróm dráždivého traktu

- vyduté brucho

- neupokojiteľný pocit hladu

- kožné problémy, vyrážky a pod.

- pocit kovovej chuti v ústachČrevná sprcha


Črevná sprcha je asi najúčinnejšia metóda mechanickej očisty hrubého čreva. V prírodnej medicíne má veľký význam, pretože črevo vplýva na funkciu celého organizmu. Zástancovia črevnej sprchy tvrdia, že žiadna liečba nie je taká úspešná ako tá, ktorú začneme sériou črevných výplachov.

Črevná sprcha nie je klystír

Pri dobre urobenej črevnej sprche by sa malo celé hrubé črevo, ktoré meria takmer jeden a pol metra, naplniť vodou. Tá potom vyplaví jeho obsah. Klystír, na rozdiel od sprchy, naplní hrubé črevo vodou len asi do jednej tretiny. Sprcha ho však vymyje kompletne.

Nie je to nepríjemné

Kto má skúsenosti s klystírom, ponuke dať si črevnú sprchu pravdepodobne odolá. Je to ale veľký rozdiel. Pri klystíre do vás nalejú toľko vody, koľko znesiete. Ideálne je, ak s tým množstvom vody v čreve nejaký čas pobudnete, potom môžete navštíviť toaletu. Pocity pri klystíre sú asi také, že vás ide roztrhnúť, máte intenzívne nútenie na stolicu a nemôžete sa dočkať okamihu, kedy sa posadíte na záchod.

Črevná sprcha je oveľa jemnejšia a celkom príjemná. Rozdiel je v tom, že voda, ktorá čistí črevo priebežne odchádza z tela von. Počas procedúry vám terapeutka, za sprievodu relaxačnej hudby, jemne masíruje bruško, aby sa obsah čriev dostal z tela ľahšie von a vnútro sa dokonale vyčistilo. Vždy sa používa nová, jednorazová sterilná súprava a voda s obsahom čreva sa diskrétne odvádza hadičkou ihneď do odpadu. Žiadne nepríjemné sprievodné javy.

Schudnete?

Je prirodzené, že zdravé a čisté črevá pracujú lepšie. To je pri chudnutí veľmi dôležité, preto je črevná sprcha dobrou prípravou. No aj samotná procedúra vás okamžite odľahčí. Zbadáte najmä to, ako vám spľaslo bruško. Počas prvej procedúry odídu z tela asi dva kilogramy usadenej črevnej hmoty. Usadeniny v črevách niektorých ľudí môžu mať aj dvadsať kilogramov. Už len to je zbytočná záťaž, ktorej sa takouto očistou zbavíte. Budete si však musieť procedúru zopakovať, ideálne aspoň päťkrát.Môže črevná sprcha ublížiť?Črevná sprcha nie je škodlivá. Nevyplavuje sa pri nej užitočná črevná flóra, ako sa mnohí mylne domnievajú. Je ako umývanie akejkoľvek inej časti tela, tváre, rúk a podobne. Výplach ale nesmiete absolvovať po operácii hrubého čreva, ak trpíte zápalovým ochorením čreva, črevnou tuberkulózou, nádorom na čreve alebo akútnym infekčným ochorením a ani počas tehotenstva.

Kedy je potrebné absolvovať črevnú sprchu?


Sprievodné javy narušenej funkcie hrubého čreva, ktoré by nás mali viesť k zamysleniu sa nad týmto problémom, sú najmä: zápcha, plynatosť, kŕče či bolesti brucha, hnačky, hemoroidy, citlivé črevá, časté zápaly čriev, črevné huby, črevné polypy a iné črevné choroby.

www.hippokrates.sk
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
4x
Vyprší:
o 13 h.
Poskytuje:


24,50 €
35 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať