Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výnimočná dovolenka v lone tatranskej prírody. Rodinný pobyt v Hoteli Hubert**** Gerlachov s polpenziou, wellness a bazénom so slanou vodou.

58
Popis ponuky

Na Slovensku by sme asi ťažko hľadali človeka, ktorý nemiluje Vysoké Tatry. Najmenšie veľhory sveta obkolesené znovu sa rodiacimi lesmi sú totiž stelesnením relaxu v našej rodnej krajine. Charakter zóny dokonalého oddychu tu na vás dýcha z každého rohu tohto čarovného miesta, vďaka čomu si môžete užiť výnimočnú dovolenku bez nutnosti cestovať za hranice.

Miestom pre váš pobyt v tomto kráľovstve aktívneho oddychu môže byť práve 4* hotel Hubert situovaný v pokojnej lokalite neďaleko obce Gerlachov. Doprajte si relax v tom najčistejšom ovzduší a načerpajte duševnú energiu pri výletoch do okolitej prírody. Spoznajte okolie z konského chrbta alebo sa zájdite vyšantiť do blízkeho AquaCity Poprad. Milovníkov wellness poteší Oáza Thalasso, v ktorej nájdu okrem vírivky, parnej či soľnej sauny aj vnútorný a vonkajší bazén so slanou vodou. Hotel Hubert však myslí aj na vaše najmenšie ratolesti, pre ktoré má pripravený detský kútik, minizoo, vonkajšie ihrisko a množstvo ďalších športových aktivít. Ak navštívite Tatry v zime, čaká vás dokonalá lyžovačka na svahoch vzdialených len pár kilometrov od samotného hotela. Pomyselnou čerešničkou na torte môže byť štýlová gurmánska hotelová reštaurácia, ale taktiež reštaurácia U Tinkera servírujúca slovenské špeciality pripravené na rošte a grile.
66 €
157 €

Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Vynikajúce. Ochotný personál výnimočná kuchyňa pekne prostredie.

12.10.2017
66 €
157 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
40
50
37