Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax pre telo i myseľ uprostred hôr v známych poľských kúpeľoch Krynica-Zdrój. Rodinný pobyt s polpenziou v 4 Pory Roku & Spa v Poľsku.

42
Popis ponuky

Hľadáte miesto kam by ste mohli vyraziť za turistikou a cyklistikou? Odpočinok v prírode alebo lyžovačku v zime? Chcete si dopriať wellness pobyt, kde sa postarajú o vašu krásu a zdravie? Čokoľvek z toho vás osloví, spojte to ešte s kúpeľným mestom, kde si môžete dopriať aj zdravú mikroklímu a pripiť si minerálnymi vodami. Oddychujte na mieste obklopenom prírodou, zájdite do múzea naivného umenia či sa vydajte po karpatskej drevenej ceste… Oddychujte v kúpeľoch s viac než 200-ročnou tradíciou, ktoré si získali popularitu i medzi osobnosťami poľskej kultúry.

Bývajte na najkrajšom mieste v Krynici, v pokojnej tichej Doline Jakubika, iba 2 km od centra mesta a kúpeľného domu. Hotel 4 Pory Roku sú skvelým miestom pre váš relax. Čaká tu na vás pohodlné a komfortné ubytovanie, spa a široká ponuka kozmetických procedúr s Thalgo kozmetikou, atrakcie ako jazda na štvorkolkách, snežných skútroch, park, kde sa môžete stretnúť s danielmi alebo srnkami chovanými obďaleč… Presvedčte sa na vlastnej koži, že tento hotel nebol len tak pre nič-za nič 4-krát ocenený ako Najlepší hotel roka!
59 €
102 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
102 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 37 ľudí
50
40
Práve prezerá 39 ľudí