Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte čarovné a historické mesto Eger v Maďarsku. Prežite víkend v komfortnom 3* hoteli Korona s neobmedzeným wellness a polpenziou.

58
Popis ponuky

Ak hľadáte miesto, na ktorom si budete môcť dopriať nielen dokonalý relax vo wellness, ale tiež aktívny pohyb v prírode či na zasnežených svahoch, prijmite našu ponuku do útulného hotelu Amália. Tento rodinný 3* hotel s vlastným wellness centrom ležiaci priamo pod tatranskými štítmi, je tým pravým miestom pre dokonalú dovolenku v našej rodnej krajine.

Nechajte sa zlákať volaním bielych svahov, iba na „skok“ vzdialených lyžiarskych stredísk a vychutnajte si skvelú lyžovačku. V teplejších mesiacoch sa pokochajte výhľadom z majestátnych končiarov a spoznajte históriu turisticky najatraktívnejšej oblasti našej krajiny. Bez ohľadu na aktuálne ročné obdobie môžete po aktívne strávenom dni zrelaxovať v saune či vyhrievanom vnútornom bazéne hotelového Relax centra. Deň plný pozitívnych zážitkov úspešne zavŕšite ochutnávkou vynikajúcich talianskych jedál, na ktoré sa štýlová hotelová reštaurácia špecializuje.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
Práve prezerá 39 ľudí
45
34
Práve prezerá 44 ľudí
33