Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa do historického Krakowa, navštívte unikátnu soľnú baňu Wieliczka a cestou domov sa zastavte vo významných Wadowiciach.

34
Popis ponuky

Prvý deň:

Odchod v ranných hodinách. Po príchode do Krakowa sa vydáte svojou vlastnou cestou alebo sa pridáte k sprievodcovi, ktorý vám poukazuje najvýznamnejšie historické pamiatky ako napr. Wavel, katedrálu sv. Stanislava, Hlavné námestie - Rynek Hlowny, renesančná budova Sukienice, gotický Mariánsky kostol, budova Radničnej veže, Floriánska brána a Barbakan... Neskôr budete mať dostatok času na individuálne voľno, návštevu kaviarní, obchodov, reštaurácií. Večer odchod na ubytovanie. Nocľah.

Druhý deň:

Po raňajkách navštívite unikátnu soľnú baňu Wieliczka, ktorú navštívi v priemere 700 tisíc ľudí ročne. Uvidíte tu úžasné podzemné kaplnky so sochami a reliéfy vytesané zo soli. Viaceré steny sú zdobené skamenenými soľnými ružami a obrazcami, ktoré predvádzajú nádherné divadlo. Po návšteve soľnej bani sa zastavíte v mestečku Wadowice - v rodisku pápeža Jána Pavla II.. Kto bude mať záujem, môže navštíviť rodný dom Jána Pavla II. a uvidíte aj gymnázium, ktoré pápež navštevoval. V poobedňajších hodinách odchod na Slovensko. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.
65 €
99 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
65 €
99 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
40
50
37