Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Máte doma veľa fotografií s peknými spomienkami a zážitkami? Nechajte si z nich vytvoriť jedinečnú mozaiku na plátne s rámom.

Oleole
0 / 5
50
Popis ponuky

Svet sa skladá z maličkostí, ktoré vytvárajú jeden celok a presne z takýchto malých fotiek v podobe mozaiky môže byť vytvorená i vaša fotografia. Zvečnite si svadobnú fotografiu, narodenie bábätka, promócie syna či iný moment, ktorý si chcete denne pripomínať. Zaveste si tieto nádherné fotky do obývačky na stenu.

Originálny darček na narodeniny, veľké oslavy či svadby. Nápaditý obraz vhodný pre každý interiér, byt aj kanceláriu. V Oleole sa používa len vysoko kvalitná tlač, pričom každý obraz je ekologický výrobok.

www.oleole.sk tvorí team mladých ľudí a grafikov, ktorí prichádzajú s inovatívnymi nápadmi. Ponúkajú plnofarebnú tlač na tričká, vaše foto na plátne, vyrábajú mozaiky z fotografií, potláčajú detské body s vašou vlastnou potlačou (fotkou alebo grafikou), vyšívajú, gravírujú a poskytujú komplexné tlačiarenské služby.

V Oleole vám vyrobia vlastnú pečiatku, kalendár, vizitku, fóliu, nálepku, billboard, magnetku, menovku, dokonca aj trofej. Tlačíme svadobné oznámenia, svadobné krabičky, etikety na fľaštičky, svadobné ŠPZ, obrazy na stenu a mnoho ďalšieho všetko s ohľadom na životné prostredie. Na stránkach Oleole objednávajú všetci bez registrácie a bez akýchkoľvek obmedzení.
19,90 €
40 €

Kúpené
55x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
40 €

Kúpené
55x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

64
58
50
50