Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka plná luxusu a slnka v hoteli Dolphin**** s polpenziou, wellness a vstupom do aquaparku i na pláž na Slnečných jazerách.

56
Popis ponuky

Pozývame vás do jednej z najobľúbenejších slovenských dovolenkových lokalít, kde slnko svieti 2200 hodín do roka a priemerná teplota vody v jazerách je 25 °C! Čakajú tu na vás tobogány, vodné skútre, ihriská plážového volejbalu aj tenisové kurty. V neďalekom Aquaparku Senec nájdete vonkajšie aj vnútorné bazény, šmýkačky aj originálne wellness centrum, kde si môžete užiť saunové ceremónie, masáže aj celotelové rituály. Kam? No predsa na Slnečné jazerá do 4* hotelu Dolphin, kde sa tešte na skutočne luxusný pobyt!

Objednajte si ešte dnes izbu Exclusive v 4* hoteli Dolphin s vysokou úrovňou služieb, kde sa dbá na každý detail. Vychutnajte si špeciality šéfkuchára v svetlej a vzdušnej hotelovej reštaurácii. Vyberte si z bohatstva chutí v hotelovej vínnej pivnici, kde vám bude asistovať skúsený sommeliér. Zažite dovolenku na úrovni po každej stránke a príďte si odpočinúť a načerpať nové sily na slnečné pláže seneckých jazier!
79 €
180 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
180 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 36 ľudí
50
40
Práve prezerá 36 ľudí