Zažite virtuálnu realitu na vlastnej koži – možnosť hry pre dvoch naraz. Nechajte sa obklopiť svetom virtuálnej reality.

Popis ponuky
Nechajte sa obklopiť svetom virtuálnej reality a zažite to, o čom druhí len píšu. Staňte sa pilotom vesmírnej flotily, vyrazte za dobrodružstvom, na ktorom spoznáte morské dno, majte miernu paranoju zo zombíkov, pristaňte na Mesiaci alebo zažite jazdu na gigantickej horskej dráhe, z ktorej sa vám skrúti žalúdok a zatočí hlava. Možnosti sú naozaj nekonečné. Virtuálna realita vás jednoducho dostane do kolien.

Vo virtuálnej realite nesedíte za stolom. Pohybujete sa v priestore a používate špeciálne vyvinuté ovládače. Tie verne kopírujú pohyb a stisk vašej ruky. Nepotrebuješ klávesnicu ani myš. Všetko vidíte v 360˚ realite. Môžete tancovať, ochraňovať mesto, rozhadzovať veci po kancelárii či strieľať ako o život aj s občasným hádzaním sa o zem. A váš mozog bude mať stále pocit, že ste naozaj vo svete, ktorý vidíte cez okuliare.

Virtuálna realita je najväčšia sranda so skupinou kamarátov. Tak neváhajte a príďte aj s nimi. V herni si viete urobiť parádnu párty. K dispozícii sú sedačky, bar, niečo pod zub a veľa zábavy. To, čo sa deje vo virtuálnej realite, uvidíte všetci cez veľký televízor.

Môžete spolupracovať pri stavbe strojov alebo spoločne zneškodniť bombu. Vyzvite svojich kamarátov na pretekárskom okruhu Nürburgring alebo si zmerajte sily v ničení vesmírnych nepriateľov. Ponoríte sa do oceánov a zalietate si v nulovej gravitácii v troskách obrovskej vesmírnej stanice. Na smrť vás vystrašia hororové zážitky či zombíci. Malá rada: keď sa ich budete snažiť zneškodniť, tým že budete ustupovať, ťa ešte rýchlejšie zjedia. Takže, to určite nerobte. :)

Na to, aby ste si užili virtuálnu realitu, nemusíte byť hardcore hráčom ani skúseným počítačovým užívateľom. Ovládanie je tak intuitívne, ako pohyb rúk v skutočnom živote.

Novootvorená herňa v priestoroch legendárnej Cvernovky.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
61x
Vyprší:
o 22 h.
Poskytuje:


14,99 €
25 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať