Organizér šperkov pre dokonalý poriadok. Závesný systém, s ktorým svoje módne šperky nájdete kedykoľvek bez dlhého hľadania.

Popis ponuky
Detaily zľavy

Trápi vás večný neporiadok v šperkoch? Neustále chaoticky hľadáte náušnice, náhrdelníky, či iné drobnosti? Niečo máte v šperkovnici, niečo v zásuvkách a stále iba hľadáte a hľadáte. Riešenie ako udržať poriadok je veľmi jednoduché. Kúpte si štýlový, závesný organizér a Vaše šperky viac nebudete musieť hľadať po celom byte. Žijeme vo svete, kde sa úložný priestor neustále zmenšuje.

Organizér je super obojstranné riešenie pre uschovanie vašich šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov. Priehľadné vrecká na jednej strane slúžia na uschovanie náušníc, prsteňov, hodiniek, make upu a iných drobností. Na opačnej strane nájdete pútka na zavesenie náhrdelníkov, náramkov, opaskov, šálov atď. Zavesený vo vašom šatníku maximalizuje využitie priestoru. Vaša zbierka šperkov vám je tak ľahko prístupná. Rýchlo a jednoducho nájdete to, čo práve potrebujete alebo čo sa práve hodí k vášmu outfitu. Pokiaľ vaše cenné šperky chcete uchrániť pred cudzími očami, jednoducho cez organizér prehodíte sako.

Použité obrázky sú ilustračné
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
30x
Vyprší:
o 22 h.
Poskytuje:


4,50 €
7,50 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať