Zbavte sa nepríjemnej bolesti chrbtice a kĺbov pomocou pohodlného pamäťového vankúša na sedenie - Forever Comfy.

Popis ponuky
Pohodlné sedenie

Určite to poznáte aj vy! Z celodenného sedenia vás bolí celý chrbát, krčná chrbtica, zadok a dokonca môže bolieť aj hlava. Príčinou týchto problémov môže býva najčastejšie zlé držanie tela pri sedení. A pritom riešenie týchto problémov je tak jednoduché! Stačí použiť mäkký vankúš z pamäťovej peny Forever Comfy, s ktorým bude sedenie oveľa príjemnejšie a bez následnej bolesti.

Tajomstvo vankúša

Tajomstvo vankúša sa ukrýva v jeho ergonomicky navrhnutom prevedení. Vankúš totiž namiesto len 1 výplne obsahuje až 3 vrstvy výplne, ktoré zabezpečujú ten najvyšší komfort pri sedení! V strede vankúša sa nachádza gélové jadro, poskytujúce podporu telu, ktoré je z oboch strán obklopené hustou penovou výplňou. Táto kombinácia zabezpečuje, že sa vankúš presne vytvaruje podľa toho, ako si naň sadnete.

Vankúš je z vonku chránený obliečkou, ktorá je kombináciou ovčej vlny a bavlny. Vďaka zipsu si obliečku budete môcť kedykoľvek dať dole a vyprať. Keďže je vankúš nerozmerný a ľahký, môžete si ho vziať so sebou kedykoľvek a kdekoľvek! Do auta alebo kancelárie, na kuchynské stoličky či lavičky v záhrade, vankúš Forever Comfy vám vždy spríjemní sedenie!

Použité obrázky sú ilustračné
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
25x
Vyprší:
o 2 h.
Poskytuje:


11,98 €
19,97 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať