RAW - surový kakaový prášok 250g z najcennejších kávových bôbov Arriba, ktoré sa pestujú iba v Ekvádore s chuťou tropického ovocia.

Popis ponuky
Detail produktu

Raw (surový) kakaový prášok sa získava z nepražených kakaových bôbov (Theobroma cacao). Tie boli v Strednej a Južnej Amerike po stáročia uctievané, Aztékovia ich dokonca používali ako platidlo. Mnohé mayske sviatky a rituály boli spájané s oslavou kakaových bôbov ako "potravy bohov". Pri výrobe sa bôby jemne melú za nízkej teploty, aby zostali zachované pôvodné nutričné ​​látky a vône. Východiskovou surovinou pre získanie nášho kakaového prášku sú jedny z najcennejších kakaových bôbov Arriba, ktoré sa pestujú iba v Ekvádore. Tie sa vyznačujú mimoriadnymi chuťovými vlastnosťami, prevláda chuť tropického ovocia s kvetinovými tónmi. Raw kakaový prášok je bohatým zdrojom antioxidantov, železa a horčíka.

Raw kakaový prášok je skvelou a praktickou ingredienciou pre výrobu všetkých čokoládových a kakaových pokrmov, nápojov a dezertov, pretože sa správa ako bežný kakaový prášok. Môžete ho použiť v rade chutných receptov na dezerty a nápoje - napr. mandľovo-kakaové mlieko, kakaový krém z datlí a konopného semienka, kakaový krém z kakaového masla, kakaovo-kokosové guľky s medom a kokosovým maslom a mnoho ďalších.

Skladujte v suchu v uzavretom obale. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Krajina pôvodu: Ekvádor

Hmotnosť: 250 g

Použité obrázky sú ilustračné
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
23x
Vyprší:
o 22 h.
Poskytuje:


8,90 €
14,83 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať