Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitajte v kúpeľnom mestečku Hévíz ležiacom na juhozápade Maďarska. Ubytovanie s polpenziou a wellness nájdete v štýlovom Hoteli Palace****.

53
Popis ponuky

Vitajte v kúpeľnom mestečku Hévíz ležiacom na juhozápade Maďarska, neďaleko rozľahlých belasých vôd jazera Balaton. Tento malebný kút krajiny našich južných susedov sa môže popýšiť celosvetovým unikátom v podobe najväčšieho termálneho jazera v Európe, ktorého vody dosahujú teplotu 28 stupňov aj počas najkrutejších zimných mrazov. Spoznajte blahodárne účinky tunajšej minerálmi nasýtenej termálnej vody, ktoré poznali ľudia už v dobe kamennej, a doprajte si zaslúžený relax.

Dokonalý odpočinok a štýlové ubytovanie v tomto raji regenerácie vám zabezpečí štvorhviezdičkový wellness hotel Palace sídliaci len 500 metrov od samotného jazera. Hotel ležiaci v rozľahlej pešej zóne plnej kaviarní, obchodíkov a vinárni, ponúka okrem pohodlia svojich izieb aj vlastné wellness centrum, v ktorom si môžete užívať v bazéne, saune alebo vírivke bez nutnosti opustiť brány hotela.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
37
Práve prezerá 40 ľudí
27
Práve prezerá 41 ľudí
37
Práve prezerá 40 ľudí