Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Paríž nie je mesto, Paríž je svet neobmedzených možnosti. Spoznajte ich aj vy počas 4-dňového leteckého zájazdu do metropoly Francúzska.

60
Popis ponuky

1. deň:

Odlet v podvečerných hodinách z Bratislavy autokarový transfer do hotela, ubytovanie, krátke stretnutie na recepcii ohľadom ďalšieho programu

2. deň:

Po raňajkách cesta do Versailles, prehliadka jedného z najkrajších zámkov v Európe a jeho záhrad, ktoré patria k najmonumentálnejším dielam tohto druhu na svete a ktoré neskôr kopírovali v mnohých ďalších krajinách. Jedinečné fontány a hudba v záhradách palácu. Popoludní presun do Paríža na Montmartre, výklad so sprievodcom a voľný program - bazilika Sacre Coeur, St. Pierre, umelecká štvrť, kabaret Moulin Rouge, nákupy. Návrat na hotel vo večerných hodinách.

3. deň:

Po raňajkách presun do centra, pešia prehliadka najznámejších pamiatok Paríža - slávna katedrála Notre Dame, Latinská štvrť so Sorbonou, Pantheon, Luxemburské záhrady, jedinečné múzeum Louvre, Tullerijské záhrady, Place de la Concorde, Champs- Elysées - najznámejší bulvár na svete, Víťazný oblúk - symbol moci a víťazstiev. Vo večerných hodinách návrat na hotel.

4. deň:

Po raňajkách odloženie batožiny do úschovne, presun do Paríža. Ráno individuálne výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža, popoludní možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamatihodnosti z iného uhla. Návrat na hotel, autokarový transfer na letisko a odlet na Slovensko vo večerných hodinách.

Hotel Paris Vaugirard ***

Moderný hotel s vynikajúcimi hodnoteniami ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, a reštauráciu. V hoteli je k dispozícii automat na nápoje a občerstvenie, čistiareň, práčovňa. Nachádza sa 2 minúty chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút. Izby sú vybavené SAT TV, vlastnou kúpeľňou a toaletou.
199 €
500 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
500 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
33
35
Práve prezerá 41 ľudí
28