Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Laserové 3-fázové bielenie zubov. Oslnivý, zdravý a biely úsmev vďaka šetrnému bieleniu zubov bez peroxidu môže byť váš už za necelú hodinu.

Sofia Bene
0 / 5
50
Popis ponuky

Vykonávanie bielenia zubov je schválené regionálnym úradom verejného zdravotníctva, ako aj používaný prístroj na bielenie a bieliace neperoxidové gély.

Bieliace sérum

Používa sa neperoxidový gél, ktorý sa nanesie na zuby v dvoch fázach a modrým laserovým svetlom oxiduje na sklovine, čím dochádza k odstráneniu pigmentácie. Ide o kvalitný gél na báze prírodných látok takže nedochádza ku kontraintikáciám ani veľaším účinkom a to ani pri pravidelných opakovaniach.

2-fázové ošetrenie je rýchlejšia varianta bielenia, kde sa neperoxidový bieliaci gél nanáša v dvoch fázach. Výsledok je vždy viditeľný. V prípade čo najviditeľnejšieho výsledku a bielenia výrazne zažltnutých zubov sa odporúča kompletné bielenie zubov.

Pri kompletnom bielení zubov sa taktiež chrup prebrusuje, využívajú sa aj účinky remineralizačného gélu a na záver sa zuby vystavia ešte špeciálnemu červenému spektru. Efekt je teda výraznejší a vhodnejší pre hlbšie zažltnutie zubov.

Sofia Bene je moderné centrum s tímom profesionálov, ktorí sa vždy postarajú o vaše pohodlie a dobrý pocit. Po návšteve tohto štúdia sa budete cítiť ako znovuzrodení. Príďte a nachajte sa rozmaznávať. Komplexná starostlivosť o celé telo je úžasný zážitok, ktorý si budete chcieť čoskoro zopakovať.

www.sofia-bene.sk
19,90 €
40 €

Kúpené
224x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
40 €

Kúpené
224x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

70
79
58
60