Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte svojráznu oblasť Matyó – Mezőkövesd a oddýchnite si v liečivých termálnych prameňoch v Balneo Hoteli Zsori Thermal & Wellness****.

40
Popis ponuky

Cestou z Miškolca do Budapešti, pri úpätí pohoria Bükk a približne 19 km na juhovýchod od vinohradníckeho mesta Eger, nájdete zaujímavé mestečko Mezőkövesd. V minulosti známe vďaka svojmu jedinečnému ľudovému umeniu, dnes však aj vďaka svojím liečivým termálnym vodám, láka tisícky turistov. Spoznajte svojráznu etnografickú oblasť Matyó – Mezőkövesd, pozrite si na vlastné oči malebné chalúpky, nádherne vyšívané kroje i výšivku zo svetového dedičstva UNESCO… a ponorte sa do horúcej liečivej vody, ktorá vyviera z hĺbky 875 metrov. Nechajte na seba pôsobiť termálnu vodu vo vonkajších aj krytých bazénoch, užite si zábavu na tobogánoch, či v bazéne s vlnobitím. A ešte stále sa môžete vybrať na výlet do vinohradníckej oblasti Egeru alebo sa zabaviť počas letných mesiacov na festivale folklóru a vína.

4* Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness je ideálnym miestom pre váš pobyt! Leží len 650 metrov od komplexu termálnych bazénov Zsóry Fürdő a okrem tejto výhodnej polohy vám ponúka ešte ďalšie možnosti! Zažite relax v hotelovom wellness centre s bazénmi, saunami, soľnou i ľadovou komorou, „nabite si” baterky vo fitness centre, odpočinte pri saunovom rituáli či masáži, alebo si doprajte zážitok v podobe gastronomických chuťoviek maďarskej i medzinárodnej kuchyne a skvelého egerského vína.
73 €
122 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
73 €
122 €

Vyprší
18.12.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
Práve prezerá 42 ľudí
44
55
Práve prezerá 48 ľudí
56
Práve prezerá 51 ľudí