Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte svojráznu oblasť Matyó – Mezőkövesd a oddýchnite si v liečivých termálnych prameňoch v Balneo Hoteli Zsori Thermal & Wellness****.

40
Popis ponuky

Cestou z Miškolca do Budapešti, pri úpätí pohoria Bükk a približne 19 km na juhovýchod od vinohradníckeho mesta Eger, nájdete zaujímavé mestečko Mezőkövesd. V minulosti známe vďaka svojmu jedinečnému ľudovému umeniu, dnes však aj vďaka svojím liečivým termálnym vodám, láka tisícky turistov. Spoznajte svojráznu etnografickú oblasť Matyó – Mezőkövesd, pozrite si na vlastné oči malebné chalúpky, nádherne vyšívané kroje i výšivku zo svetového dedičstva UNESCO… a ponorte sa do horúcej liečivej vody, ktorá vyviera z hĺbky 875 metrov. Nechajte na seba pôsobiť termálnu vodu vo vonkajších aj krytých bazénoch, užite si zábavu na tobogánoch, či v bazéne s vlnobitím. A ešte stále sa môžete vybrať na výlet do vinohradníckej oblasti Egeru alebo sa zabaviť počas letných mesiacov na festivale folklóru a vína.

4* Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness je ideálnym miestom pre váš pobyt! Leží len 650 metrov od komplexu termálnych bazénov Zsóry Fürdő a okrem tejto výhodnej polohy vám ponúka ešte ďalšie možnosti! Zažite relax v hotelovom wellness centre s bazénmi, saunami, soľnou i ľadovou komorou, „nabite si” baterky vo fitness centre, odpočinte pri saunovom rituáli či masáži, alebo si doprajte zážitok v podobe gastronomických chuťoviek maďarskej i medzinárodnej kuchyne a skvelého egerského vína.
73 €
122 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
73 €
122 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 42 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí
40
40