Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurkuma 1000 mg proti voľným radikálom. Napomáha pri trávení, znižuje vysokú hladinu cholesterolu, má vynikajúce protizápalové účinky.

48
Popis ponuky

 • Má silné antioxidačné účinky, a teda chráni naše bunky pred ich deštrukciou voľnými radikálmi, a tým spomaľuje proces starnutia
 • Taktiež pôsobí protizápalovo, antivirálne, antifungálne (protiplesňovo) a antibakteriálne
 • Posilňuje imunitu
 • Využíva sa pri astme, zahlieneniach a zápaloch dutín
 • Pôsobí preventívne proti rakovine a má potenciál liečiť mnohé formy zhubných nádorov
 • Pozitívne vplýva na tráviace ústrojenstvo a zlepšuje trávenie tým, že podporuje žalúdočnú činnosť, činnosť pečene a žlčníka
 • Je nápomocná pri žilovej trombóze, zápaloch žíl a hemoroidoch
 • Podporuje lepšie hojenie rán a popálenín
 • Dokáže pevne viazať ióny kovov a bezpečne tak vylúčiť ťažké kovy von z tela
 • Má ochranné a liečebné účinky pred poškodením mozgu Alzheimerovou chorobou
 • Taktiež bráni nadmernému rozkladu kolagénu s pribúdajúcim vekom a tým spomaľuje starnutie kože.
 • Zabraňuje zápalovej deštrukcii kĺbovej chrupavky
 • Má antikoagulačné účinky (znižuje zrážanlivosť krvi) - vďaka jej schopnosti tlmiť tvorbu zrážanlivého faktora fibrinogénu, ktorý zohráva kľúčovú rolu pri vytváraní krvných zrazením. A práve zvýšená hladina fibrinogénu je významným rizikovým faktorom pre vznik srdcovo-cievnych ochorení, mozgovej porážky a hlbokej žilovej trombózy

Prospieva aj diabetikom, pretože harmonizuje hladinu cukru v krvi. Má priaznivé účinky na obranyschopnosť, vitalitu organizmu a psychickú pohodu. Obklady s obsahom kurkumy zase zmierňujú opuchy, pomliaždeniny, zápaly kĺbov a liečia i reumatickú artritídu.

Vzácna žltá zmes má okrem svojich liečivých účinkov aj široké uplatnenie v každodennom živote. Osvedčila sa ako recept na mladosť, americký biely úsmev, krásne zdravé vlasy i pokazený žalúdok.

Ak máte ešte veľa životných plánov, vyskúšajte čaj na dlhovekosť z kurkumy. Varte asi liter vody s jednou lyžičkou kurkumy desať minút, pridajte zázvor a odstavte. Lúhujte ďalších desať minút, preceďte a pre lepšiu chuť prislaďte medom alebo pridajte citrón.

Napriek tomu, že je kurkuma známa vďaka svojmu farbivu, paradoxne sa používa na bielenie zubov. Návod je jednoduchý - posypte si svoju zubnú pastu kurkumou a vyčistite si ňou chrup ako obvykle.

Spojenie kurkumy a olivového oleja zabraňuje tvorbe lupín. Zmiešajte lyžičku kurkumy s olivovým, jojobovým alebo kokosovým olejom, naneste na vlasy a pokožku hlavy a nechajte pätnásť minút pôsobiť. Následne opláchnite, umyte vlasy šampónom a upravte ako zvyčajne.

Máte za sebou ťažkú noc? Národný zdravotný inštitút v USA odporúča 500 mg kurkumy štyrikrát denne na liečbu žalúdočnej nevoľnosti.

Pomegranate obsahuje Pomegranate 250 mg, hydrogenfosforečnan vápenatý 243 mg, mykrokryštalická celulóza 193 mg, sterean horečnatý 7 mg, silika 7 mg, čisté želatínové kapsule

Užívajte 1 kapsulu denne. Neprekračujte stanovenú dávku.

Upozornenie:

Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rôznorodej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nedoporúča sa používať tehotným a dojčiacim ženám. Ak používate nejaké lieky, pred použitím sa poraďte s lekárom. Ak sa u vás objavia nežiadúce účinky, prestaňte ich užívať a poraďte sa s lekárom. Nie je určené pre používanie osobám mladším 18 rokov. Uchovajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.
9,90 €
19 €

Kúpené
67x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
19 €

Kúpené
67x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
13
13
6