Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka v prekrásnej prírode Zamaguria, s polpenziou či all inclusive a wellness v útulnom a štýlovom Penzióne Eland - Spišská Stará Ves.

57
Popis ponuky

Spoznajte Zamagurie, jeden z najmenších a zároveň najunikátnejších turistických regiónov Slovenska. Tento rázovitý kraj, pýšiaci sa jedinečným prírodným a historickým bohatstvom, je aj vďaka typickej goralskej pohostinnosti vyhľadávanou oázou pokoja a oddychu. Vďaka svojej jedinečnej polohe v objatí hôr a blízkosti hraníc s Poľskom je tento región tým pravým miestom pre všetkých milovníkov zdravého pohybu a aktívneho oddychu. Načerpajte novú energiu v prekrásnej prírode Pieninského národného parku, kochajte sa krásami v Červenom Kláštore a zažite dobrodružstvo pri splave rieky Dunajec. To všetko a omnoho viac vás čaká v tomto unikátnom kúte Slovenska.

Tým najlepším miestom pre strávenie vášho pobytu v tejto úžasnej lokalite, je práve Penzión Eland sídliaci v tichej oblasti mestečka Spišská Stará Ves. Útulný štýlový penzión ponúka okrem komfortného ubytovania tiež viacero možností pre aktívne trávenie času s rodinou či priateľmi. Pomyselnú čerešničku na torte predstavuje moderné wellness centrum priamo v hoteli, vďaka ktorému si budete môcť dopriať dokonalý relax.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53