Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si oddych v čarovnom prostredí Vysokých Tatier. Pobyt v komfortnom 3* hoteli Nezábudka s neobmedzeným wellnes a all inclusive.

70
Popis ponuky

Doprajte si oddych v čarovnom prostredí Vysokých Tatier, v dokonalom komforte 3* rodinného hotela Nezábudka. Elegantný hotel sídliaci v tichej lokalite obce Štrba, len 10 kilometrov od Štrbského Plesa, ponúka okrem vynikajúcej kuchyne a štýlového ubytovania i vlastné wellness centrum s relaxačným bazénom a viacerými druhmi sáun. Spoznajte krásu slovenských veľhôr a zažite tú najlepšiu rodinnú dovolenku v srdci panenskej prírody.

Rázovitá obec Štrba ležiaca na úpätí majestátnych Tatier v nadmorskej výške 829 metrov je jednou z najvyššie položených obcí na Slovensku. Toto významné centrum turizmu a rekreácie ponúka svojim návštevníkom okrem nádherných výhľadov na panorámu nášho najvyššieho pohoria, tiež nespočetne veľa príležitostí pre trávenie voľného času. Užívajte si dovolenku v náručí prírody a vydajte sa na túry k tatranským plesám alebo na vrcholy končiarov ponúkajúcim ohromujúci výhľad. V zime sa v okolí môžete tešiť z viacerých špičkových lyžiarskych stredísk, vďaka ktorým si užijete tú najlepšiu zimnú dovolenku.
59 €
197 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
197 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
60
Práve prezerá 43 ľudí
55
Práve prezerá 38 ľudí
27
Práve prezerá 38 ľudí