Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte luxus vašim vlasom. Strih, fúkanie, farbenie, melír, regenerácia, masáž hlavy, ošetrenie končekov alebo kompletná regenerácia.

64
Popis ponuky

Vyskladajte si ošetrenie ušité na mieru vašich vlasov s exkluzívnym produktom od značky Fanola alebo L’oreal a Kérastase.

Strih, fúkanie, regeneráciu a ošetrenie končekov vlasov exkluzívnym produktom od značky Fanola + vlasový olej Orofluido Elixir

Vlasový olej Orofluido Elixir v sebe snúbi tri vzácne a účinné oleje, ktoré bohato vyživujú vlasy, dodávajú im potrebnú hydratáciu a vitalitu. Hodvábna konzistencia sa dobre vstrebáva do vlasového vlákna a okamžite pôsobí vo vnútri vlasu. Po použití budú vaše vlasy zdravé, lesklé, hebké a plné sily.

Masáž, strih, fúkanie, regeneráciu a ošetrenie končekov vlasov exkluzívnym produktom od značky Fanola - Orofluido + farbenie

Táto masáž má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Pôžitok s masáže hlavy budete mať v špeciálnych umyvácích boxoch. Nemusíte sa trápiť, že vám bude stekať voda po krku alebo budete mať odtlačený krk z umývania vlasov. Je to úplná svetová novinka pre vašu totálnu relaxáciu.

Masáž, strih, fúkanie, regeneráciu a ošetrenie končekov vlasov exkluzívnym produktom od značky Fanola - Orofluido + farbenie alebo brazílsky keratín

Brazílsky keratín je čisto prírodný produkt, ktorý bol vyvinutý v roku 2006 v Brazílii. Je to nechemický prípravok obsahujúci keratín určený k regenerácii a tvarovaniu vlasov, primárne k dlhodobému narovnaniu vlasov. Molekuly keratínu prenikajú zažehlovaním do vnútornej zložky vlasu a opravujú jeho poškodenie. Výsledky sú zjavné ihneď po aplikácii. Je to revolučná kúra, ktorá regeneruje vlasy, ale musí byť aplikovaná skúseným profesionálom.

SALON IX. je tím ľudí, ktorý sa snaží plniť požiadavky zákazníkov na 110 %. Ich filozofia je sprístupniť služby cenovo zákazníkovi tak, aby ste pocit z upravených a zdravých vlasov mohli mať aj každý týždeň. Skúsenosti, inovácia a štýl - to je SALON IX.

Salón IX. v prvom rade ponúka kadernícke služby - dámske, pánske a detské, 3D mihalnice. Zároveň je špecializovaným centrom na predlžovanie vlasov – EZ HAIR.

Prevádzky majú v Bratislave, Banskej Bystrici a od septembra 2016 už aj v Poprade.
15,90 €
44 €

Kúpené
190x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
15,90 €
44 €

Kúpené
190x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
58
79
13