Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Do Prahy sa dá ísť toľkokrát, koľkokrát si srdce zažiada! Neváhajte a vydajte sa za jej atrakciami a ubytujte sa v 4* hoteli Taurus.

40
Popis ponuky

Hotel Taurus * * * * Prague sa nachádza v centre Prahy priamo na stanici metra, pár minút metrom od Václavského námestia, Národného múzea a Starého Mesta, vo výstavnej štvrti Královské Vinohrady.

Do Prahy sa dá ísť toľkokrát, koľko si srdce zažiada! Neváhajte a vydajte sa za jej atrakciami opäť za Ceny na Dne.Budova hotela Taurus pochádza z prelomu 19. a 20. storočia. Hotel má bezbariérový prístup.Hotel Taurus * * * * Prague poskytuje komfortné a vysoko kvalitné ubytovanie, kde dýcha nefalšovaná atmosféra historickej Prahy. Metro aj električková zastávka sú iba minútu chôdze od hotela.

Väčšina izieb je vybavená starožitným dobovým nábytkom. Zvyšok priestranných izieb je zariadený v komfortnom modernom štýle.

Vo väčšine izieb hostia nájdu vkusné dekorácie, vrátane obrazov znázorňujúcich významné pamiatky Prahy.

Priestranné izby s moderným dizajnom, ideálne aj pre rodiny s deťmi

Sociálne zariadenie je samozrejmosťou na každej izbe

Služby hotela Taurus: recepcia 24h, bezbariérový prístupm taxi, dopravné služby, zmenáreň, predaj okružných jázd a výletov, pranie a žehlenie bielizne, úschovňa cenností (trezor) zdarma, pobyt domácich zvierat zadarmo, platba kreditnou kartou, požičovňa bicyklov.

  • Električková zastávka - 100m
  • Zastávka metra - 100m
  • Raňajky formou teplého i studeného bufetu v cene

Aktivity v Prahe

Historické centrum mesta s impozantnou panorámou Pražského hradu je pamiatkovou rezerváciou UNESCO.

  • V bezprostrednej blízkosti hotela nájdete mnoho obchodov a reštaurácií, moderné nákupné centrum Flora, kde je aj 3D kino, či Nový židovský cintorín, kde nájdete aj hrob svetoznámeho spisovateľa Franza Kafku.
  • Nenechajte si tiež ujsť výhľad na Prahu z neďalekej Žižkovskej televíznej veže, a to buď z reštaurácie (66 m) alebo z vyhliadkovej kabíny (93 m).
  • Na námestí Jiřího z Poděbrad je monumentálny rímskokatolícky kostol. V priestranstve pred kostolom sa každý víkend organizuje farmársky trh, ktorý ponúka to najlepšie zo všetkých kútov Českej republiky.

Katedrála svätého Víta, Václava a Vojtecha je najvýznamnejšou a najväčšou sakrálnou stavbou Prahy.

Václavské námestie je centrom spoločenského a obchodného života v Prahe.

Ako si rezervovať pobyt?
  • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť" a vyberte si variant pobytu
  • po úhrade Vám bude kupón automaticky doručený
  • okrem kupónu CenyNaDne Vám mailom príde aj tzv. HOTEL VOUCHER. Pre rezerváciu termínu pobytu kontaktujte priamo hotel e-mail: taurus@avehotels.cz a uveďte číslo Vášho hotelového voucheru.

138 €
230 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
138 €
230 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
37
36
28