STOP vráskam - aplikácia botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej Teosyal. Vráťte čas o pár rôčkov naspäť a doprajte pleti mladosť.

Popis ponuky
Aplikácia botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej v ambulancii MUDr. Ingrid Malgotovej, ktorá je špecialistkou na estetickú dermatológiu, vám zaručuje vrátenie sa v čase späť o pekných pár rôčkov. Tak prečo to nevyužiť?

Aplikácia botulotoxínu (60 jednotiek)

Trvanie: približne 15 min.

Platí na vybranú časť tváre: čelo, vrásky okolo očí alebo vrásky medzi obočímTvár bez mimických vrások takmer okamžite


Botulotoxín sa v lekárstve úspešne používa už viac ako 15 rokov. Ide o čistý prírodný proteín, ktorý pomáha uvoľňovať mimické svaly. Tie sú totiž zodpovedné za vrásky na našej tvári. Výsledkom je svieži a uvoľnený výraz, mladistvý vzhľad, vyhladenie a často až úplné vymiznutie nežiaducich vrások. Bolesť pri aplikácii je minimálna, pretože botulotoxín sa vpichuje veľmi tenkou ihličkou. Účinok sa dostáva už po niekoľkých dňoch a pretrváva až niekoľko mesiacov po aplikácii.

Populárna metóda bez vedľajších účinkov

Ide o najúčinnejšiu, najrýchlejšiu a najpopulárnejšiu metódu ako sa zbaviť vrások. Nežiadúce účinky sú pri aplikácii veľmi ojedinelé a skôr sú z neodbornej aplikácie a lacných náhrad. Aplikácia botulotoxínu však bude vykonaná skúsenou doktorkou MUDr. Ingrid Malgotovou.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej Teosyal (1 ml)

Trvanie: približne 30 min.

Platí na vybranú časť tváre: nosovo-ústne vrásky, horná pera, vrásky v oblasti brady alebo na kruhy pod očami

Odborná konzultácia

Aplikácia lokálneho anestetika Emla a Lidokain

Čo to vlastne je?

Kyselina hyalurónová je prirodzená súčasť vášho tela a jej molekuly hrajú rozhodujúcu úlohu pri hydratácii a obnove vašej kože. Táto látka dodáva vašej pokožke hladký a svieži vzhľad, zachováva jej elasticitu, pružnosť a hydratáciu. Množstvo kyseliny hyalurónovej prítomnej v tele vekom klesá. Medzi 40. a 50. rokov vášho života stráca telo až 50 % jej objemu.

Kontraindikácie:

  • tehotenstvo
  • kojenie
  • poruchy zrážanlivosti krvi
  • alergia na lokálne anestetiká
  • akútne infekčné ochorenie
  • aktuálne užívanie ATB
  • lokálne zápaly kože v mieste aplikácie

Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 6 h.
Poskytuje:


59 €
120 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať