Doprajte vašim vlasom odbornú starostlivosť. Strih, fúkanie, farbenie, melír, masáž hlavy, ošetrenie končekov alebo kompletná regenerácia.

Popis ponuky
O službe

Vyskladajte si ošetrenie ušité na mieru vašich vlasov s exkluzívnym produktom od značky Fanola alebo L’oreal a Kérastase.

1 kupón zahŕňa

Strih, fúkanie, regeneráciu a ošetrenie končekov vlasov exkluzívnym produktom od značky Fanola + vlasový olej Orofluido Elixir

Vlasový olej Orofluido Elixir v sebe snúbi tri vzácne a účinné oleje, ktoré bohato vyživujú vlasy, dodávajú im potrebnú hydratáciu a vitalitu. Hodvábna konzistencia sa dobre vstrebáva do vlasového vlákna a okamžite pôsobí vo vnútri vlasu. Po použití budú vaše vlasy zdravé, lesklé, hebké a plné sily.

2 kupóny zahŕňajú

Masáž, strih, fúkanie, regeneráciu a ošetrenie končekov vlasov exkluzívnym produktom od značky Fanola - Orofluido + farbenie

Táto masáž má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Pôžitok s masáže hlavy budete mať v špeciálnych umyvácích boxoch. Nemusíte sa trápiť, že vám bude stekať voda po krku alebo budete mať odtlačený krk z umývania vlasov. Je to úplná svetová novinka pre vašu totálnu relaxáciu.

3 kupóny zahŕňajú

Masáž, strih, fúkanie, regeneráciu a ošetrenie končekov vlasov exkluzívnym produktom od značky Fanola - Orofluido + farbenie alebo brazílsky keratín

Brazílsky keratín je čisto prírodný produkt, ktorý bol vyvinutý v roku 2006 v Brazílii. Je to nechemický prípravok obsahujúci keratín určený k regenerácii a tvarovaniu vlasov, primárne k dlhodobému narovnaniu vlasov. Molekuly keratínu prenikajú zažehlovaním do vnútornej zložky vlasu a opravujú jeho poškodenie. Výsledky sú zjavné ihneď po aplikácii. Je to revolučná kúra, ktorá regeneruje vlasy, ale musí byť aplikovaná skúseným profesionálom.

O salóne

SALON IX. je tím ľudí, ktorý sa snaží plniť požiadavky zákazníkov na 110 %. Ich filozofia je sprístupniť služby cenovo zákazníkovi tak, aby ste pocit z upravených a zdravých vlasov mohli mať aj každý týždeň. Skúsenosti, inovácia a štýl - to je SALON IX.

Salón IX. v prvom rade ponúka kadernícke služby - dámske, pánske a detské, 3D mihalnice. Zároveň je špecializovaným centrom na predlžovanie vlasov – EZ HAIR.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
5x
Vyprší:
o 19 h.
Poskytuje:


15,90 €
44 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať