Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Matcha - mletý japonský zelený čaj zlepšuje metabolizmus a prospieva zdraviu. Cíťte sa lepšie a zdravšie aj vy.

48
Popis ponuky

Matcha je špeciálny typ vysoko kvalitného zeleného čaju, ktorý bol špeciálne zomletý do veľmi jemného prášku. Je veľmi obľúbený hlavne v Japonsku, kde je jeho príprava, servírovanie a pitie veľmi populárne. Tento zázračný elixír sa na ďalekom východe konzumuje už viac ako 1000 rokov a je považovaný za jednu z najsilnejších superpotravín na trhu.

Výhodou zeleného čaju je, že obsahuje veľké množstvo antioxidantov (podľa stupnice ORAC obsahuje 5x viac antioxidantov ako iné potraviny). Matcha obsahuje výrazne viac katechínov ako iné čaje. Z nich najvýznamnejší je EGCG, ktorý je veľmi účinný antioxidant a je vynikajúci pomocník pri spaľovaní tukov. Vďaka EGCG prispieva pitie čaju matcha k zrýchleniu metabolizmu a k rýchlejšiemu a účinnejšiemu boju proti nadváhe.

Ďalšou výhodou čaju Matcha je, že vďaka obsahu L-Theanínu zlepšuje koncentráciu a pamäť. 100 % čistý zelený čaj bez farbív, aditív či iných éčiek na zlepšenie chuti. Obsahuje tiež veľké množstvo prospešného chlorofylu.

Vodu necháme zovrieť a počkáme 5 min. kým sa voda ochladí na 80 stupňov Celzia. Do čajovej šálky si nasypeme približne 1 g čaju Matcha (množstvo je možné meniť podľa chuti). Šálku zalejeme a pomiešame. Ak sa nám vytvorí jemná pena na povrchu, čaj sme zaliali a pripravili správne.

Mletý prášok alebo tabletky zo zeleného čaju matcha.

Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4-25 °C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.
9,90 €
19 €

Kúpené
131x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
19 €

Kúpené
131x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

67
27
37
29