Viete, aký je najlepší zákusok? No predsa rezeň! Vyše kilová porcia rezňov pre 4 – 5 osôb alebo 600 g misa rezňov pre dvoch.

Popis ponuky
Už ste videli toľko rezňov pohromade? Teraz máte perfektnú príležitosť ich všetky zjesť. A navyše za zvýhodnenú cenu!

​​

​​

​​ ​​

​​ ​​

​​Reštaurácia Slovenské špeciality vás srdečne pozýva do svojich novootvorených priestorov v mestskej časti Bratislava – Rača na Račianskej ulici. Nájdete tam pestrý výber tradičných slovenských jedál a regionálnych špecialít vrátane dezertov vlastnej výroby a sezónnej ponuky podávaných v modernom prostredí. Cez pracovné dni servírujú obedové menu z výberu dvoch až troch druhov jedál. Kapacita reštaurácie je 80 - 100 miest.

Reštaurácia sa nachádza v areáli spoločnosti Auto Rotos-Rozbora v blízkosti čerpacej stanice. Parkovanie je zabezpečené bezplatne pre všetkých návštevníkov na dvoch parkovacích plochách v bezprostrednej blízkosti objektu. Priestory reštaurácie sú vám k dispozícii aj na súkromné oslavy, stužkové, birmovné slávnosti a iné typy uzavretých akcií. Zabezpečia tiež catering na vaše firemné večierky a iné akcie.

Útulné prostredie, vľúdna atmosféra, gurmánske špeciality a milá obsluha zanechajú vo vás nezabudnuteľný dojem a budete sa do Slovenských špecialít radi vracať.

Pozrite si stránku na facebooku
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
103x
Vyprší:
o 21 h.
Poskytuje:


6,90 €
19,10 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať