Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ak hľadáte ubytovanie, ktoré sa nesie v duchu ticha, čistého tatranského vzduchu a krásnej prírody - Hotel Autis*** je pre vás ako stvorený.

45
Popis ponuky

Na ceste z Popradu do Starého Smokovca (Vysoké Tatry) v areáli Pod Lesom vás pozýva na návštevu hotel AUTIS*** (890 m n.m.). Nájdete tu oázu ticha a liečivého tatranského vzduchu presýteného arómou živíc z mohutných smrekov i vôňou podhorských lúk, ktoré ho obklopujú.

Hotel AUTIS*** predstavuje hotelovo-apartmánový komplex pod štítmi Vysokých Tatiera ponúka kvalitné ubytovanie v jedno- i dvojlôžkových hotelových izbách a trojlôžkových apartmánoch. Súčasťou komplexu je aj novopostavený apartmánový dom, ktorý ponúka nadštandardné ubytovanie v 4- a 6-lôžkových apartmánoch.

Po namáhavej túre si môžete dopriať odpočinok a relaxovať vo fitness centre, saune a čoskoro aj vo vírivke. Pre súťaživé typy sú v ponuke: biliard, stolný futbal, ale aj knihy či spoločenské hry. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie a WiFi prístup na internet.

V reštauráciivám šéfkuchár ponúkne pestrý výber jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Príjemné posedenie umožňuje kaviareň i denný bar. K dispozícii je tiež salónik pre uzavretú spoločnosť, letná terasa a átrium. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza štýlová slovenská koliba pre rôzne oslavy a posedenia.

Región Tatier s priľahlými regiónmi Spiš a Liptov ponúkajú nevyčerpateľné množstvo zážitkov, zaujímavých miest a spomienok na vašu dovolenku. Tieto regióny sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú tak miesto pre všetky druhy aktivít spojených s prírodou, oddychom či adrenalínom v horách i na vode.

Turistické trasy nájdete na tomto odkaze

Cyklotrasy nájdete na tomto odkaze

Vďaka termálnym prameňom pod Tatrami je možné si vychutnať teplú vodu po celý rok. Najbližší aquapark - AquaCity Poprad s vonkajšími i vnútornými bazénmi s termálnou vodou otvorený počas celého roka leží v Poprade, len 7 km od hotela AUTIS***.

Len niekoľko kilometrov východne sa nachádza iný, nemenej obľúbený, Thermal Park Vrbov vo Vrbovom. V areáli sa nachádza desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 - 38 °C.

Slovensko je známe tisíckami jaskýň

Slovensko je skutočne známe tisíckami jaskýň. Spolu ich je na Slovensku vyše 4000, no sprístupnených je len 12. Najbližšími sú Belianska jaskyňa v Belianskych Tatrách a našou najmenšou jaskyňou je Važecká jaskyňa ležiaca v dedinke Važec medzi okresnými mestami Poprad a Liptovský Mikuláš. Určite sa však oplatí navštíviť aj vzdialenejšie jaskyne, ktorých návšteva je skvelým tipom na jednodňový výlet.

História a kultúra Slovenska

Navštívte hrady, zámky, múzeá, skanzeny či historické mestečká a využite možnosť zažiť na vlastné oči stredoveké bitky konajúce sa pravidelne na hradoch v spomínaných regiónoch.

Zoologické záhrady ako jednodňový výlet z hotela AUTIS***

Pre milovníkov prírody a exotickej zveri tu máme ešte jednu ponuku z regiónu. Asi 30 km juhovýchodne od hotela AUTIS*** vo Vysokých Tatrách sa nachádza ZOO Spišská Nová Ves. Je najmenšou ZOO spomedzi štyroch na Slovensku, no to jej neuberá na atraktivite a kráse.

www.autishotel.sk
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
50
37
36