Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zavítajte do čarovnej prírody Vrátnej Doliny. Rodinná dovolenka v Hoteli Boboty*** v Štefanovej, s polpenziou a neobmedzeným wellness.

Hotel Boboty
0 / 5
36
Popis ponuky

Malebná Vrátna dolina nie je jedným z najnavštevovanejších stredísk zimnej i letnej turistiky na Slovensku len tak náhodou. Tento čarovný kút zeme, učupený medzi majestátnymi končiarmi Malej Fatry, je každoročne cieľom tisícok turistov nielen vďaka vynikajúcim lyžiarskym či turistickým podmienkam, ale aj kvôli mnohým prírodným krásam a neopakovateľnej scenérii okolitých hôr. Zavítajte s nami do tejto oázy aktívneho relaxu a spoznajte čaro Jánošíkových dier, vystúpte na majestátny Veľký Rozsutec alebo si vychutnajte dokonalý výhľad z lanovky vedúcej priamo na hrebeň pohoria.

Ideálnym východiskovým bodom pre vaše výlety do prírody na tomto úžasnom mieste je 3* Hotel Boboty ležiaci v objatí nekonečných lesov, pod masívom rovnomenného vrcholu. Ubytujte sa v elegantných izbách, ktoré vám poskytnú dokonalý komfort po náročnom dni plnom spoznávania prírodných krás. Relaxujte vo wellness centre s rozmerným bazénom, fínskou saunou i širokou ponukou masáží a vychutnajte si bohatú polpenziu servírovanú v hotelovej reštaurácii. To všetko a omnoho viac vás čaká v čarokrásnej Vrátnej doline.
60 €
94 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
60 €
94 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21