Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Produkty, ktoré vás zbavia vrások, akné a celulitídy - gély na ošetrenie či galvanické žehličky.

56
Popis ponuky

Žehlenie bude odteraz vašou najobľúbenejšou činnosťou. Netrápte sa už vráskami, pigmentovými škvrnami a neutíchajúcim akné. Galvanická žehlička s iónovou, fotónovou a ultrazvukovou funkciou zbaví vašu tvár a dekolt takmer všetkých nedokonalostí.

 • Galvanická žehlička New Razziza 59,90 € (predtým 149 €)
 • Iónová funkcia, fotónová a ultrazvuková terapia
 • Poštovné a balné

Každodenná starostlivosť

Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a kladné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

Nanášanie krému

Naneste si krém na pleť a hlavicu. Zvoľte moduly ultrazvuk a záporné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu.

Fotónová terapia

Zvoľte červenú farbu pre oblasť vrások a modrú farbu pre problematickú pleť. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Dĺžka terapie je 10-20 minút na celú tvár.

Čistenie

Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a kladné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

Iónová funkcia

Zvoľte si funkciu záporných iónov. Jedno miesto ošetrujte, teda na jednom mieste stojte s hlavicou s vhodným gélom 20-30 sekúnd a potom sa presuňte na ďalšie miesto.

Odstránenie akné

Umyte tvár vodou. Zvoľte si intenzitu ultrazvuku a premasírujte tvár s gélom.. Znova umyte tvár a očistite hlavicu. Potom prejdite na lymfatickú detoxikáciu: Zvoľte ultrazvuk a vhodnú intenzitu. Prechádzajte hlavicou od nosa alebo od brady k uchu a od ucha smerom dole ku krku a pozdĺž bokov krku s použitím gélu. V druhom kroku sa zamerajte na masáž oblastí okolo bodov akné. Zvoľte režim modré svetlo, aplikácia 15-20 minút. Zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.

 • Galvanická žehlička Profi 3v1 za 59,90 € (predtým 159 €)
 • Iónová funkcia, fotónová a ultrazvuková a galvanoterapia
 • Poštovné a balné

Vhodné na:

-pleť v oblasti tváre

-čistenie

-zlepšenie vyživenia pokožky a vnášanie prípravkov

-detoxikácia pleti

-odstraňovanie vrások

-liečbu akné

-odstraňovanie pigmentových škvrny

-zlepšenie prekrvenia pokožky

-vhodné aj na dekolt, pigmentové škvrny po celom tele, sú nabité kladne a tak sa rozpúšťajú pri záporných iónoch

Červené svetlo

Červené svetlo po spálení sa na slnku má silný regeneračný účinok. Červené svetlo dodáva bunkám ATP energiu, rozťahuje kapiláry lymfatického systému a tak sa pokožka lepšie detoxikuje, pričom reagujú aj kapiláry cievneho riečištia a mikrocirkulácia sa zlepšuje.

Modré svetlo

Modré svetlo zabíja akné baktérie cez ich svetlocitlivé komponenty – porfiríny, uvoľňuje sa aktívny kyslík, naburáva sa bunková membrána a baktérie hynú. Ideálny je účinok modrého a červeného svetla. Červené zmenšuje póry a zmenšuje sa životný priestor akné baktérií.

 • Galvanická žehlička Maya 2v1 za 49,90 € (predtým 95 €)
 • Fotónová a ultrazvuková terapia
 • Poštovné a balnéModré svetlo


aktivuje zinok

znižuje cholesterol

pomáha pri liečbe zápalov (kombinácia s modrým)

prenikajúce do 0,5 mm pleť upokojí

vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová

liečba akné

Červené svetlo

zlepšuje mikrocirkuláciu v ranách a dopomáha lepšiemu hojeniu rán a menších jazvičiek

prenikajúce 8 do 10 mm je vhodný pre všetky typy pleti

zvyšuje sa cirkulácia v danej oblasti, tvorba kolagénu, redukcia vrások a pleť sa vypne a zjemní

Zelené svetlo/Žlté svetlo

pomáha pri ochoreniach nervového systému

je vhodné pre zmiešanú pleť

pôsobí na pleť ukľudňujúco a relaxačne

Fotónová terapia

Fotónová terapia je známe slovo v medicíne. Mnoho štúdií preukazuje pozitívne efekty fotónov na povrchové aplikácie. Takmer všetky štúdie preukazujú, že bunky pokožky sa obnovujú oveľa rýchlejšie, ak sa vystavia vplyvu určitých vlnových dĺžok. Práve preto sa používajú v luxusných kozmetických salónoch a my vám tento luxus ponúkame na domáce použitie.

Prístroj vytvára 3 milióny mikro-kmitov za sekundu. Kmity prenikajú 1 mm do pokožky a dosahujú najviac viditeľné účinky v oblasti okolo očí. Vysoká ultrazvuková vibrácia prináša aj hrejivý efekt, čím sa stimuluje aktivácia buniek a zlepšuje sa metabolizmus pokožky. Aplikáciou krému alebo gélu proti vráskam, s použitím trojfarebnej kombinácie svetla aj ultrazvuku, dosiahnete zrýchlený efekt pri každodennom použití.

 • Galvanická žehlička Perfect skin za 59,90 € (predtým 119 €)
 • Ultrazvukový gél
 • Poštovné a balné

Ultrazvukový gél za 3,50 € (predtým 6 €)

Gelson je kontaktný gél pre ultrazvukové prístroje. Prípravok je založený na báze surovín, ktoré sa bežne používajú v dermatológii a kozmetike. Prípravok Gelson je bezalkoholový, nepoškodzuje ultrazvukové zariadenia, nedráždi pokožku, preto je vhodný pre alergikov. Aplikačné vlastnosti zodpovedajú zahraničným výrobkom rovnakého určenia a boli s pozitívnym výsledkom overené na viacerých nezávislých zdravotníckych pracoviskách.

Vzorka kozmetiky Wellmaxx

Wellmaxx® concentrates sa použijú predovšetkým vtedy, ak normálna starostlivosť nepostačuje alebo sa má v čo najkratšom čase dosiahnuť intenzívny účinok. Ampulky predstavujú kvázi vrchol každodennej starostlivosti a môžu ponúknuť množstvo predností. Či už prvé vrásky, suchosť alebo jednoducho iba unavená pleť, ony sú ideálny partner, aby čo najdlhšie podporovali zdravie, čerstvosť a vyžarovanie pokožky a oddaľovali príznaky predčasného starnutia pokožky tak dlho, ako je to len možné. Tajomstvo spočíva v sile nefalšovaných účinných látok vo vysokej koncentrácii v konzistencii, ktorú je pokožka schopná rýchlo vstrebávať.
3,99 €
9 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,99 €
9 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
60
64