Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka s polpenziou a wellness v Hoteli Piroska**** v maďarských kúpeľoch Bükfürdö.

38
Popis ponuky

Zámky, pamätihodnosti, maďarské lahôdky, prechádzky na bicykli, kúpele ... to sú len čriepky toho, čo Vám lokalita západného Maďarska môže ponúknuť. K tomu pridáme luxusné ubytovanie, výborné jedlo a relax v 4 * wellness Hotela Piroska a vaša dovolenka, nesúca sa na vlnách nekončiacej pohody a oslobodzujúceho odpočinku, môže začať.

V priateľskom komplexe budov Hotel Piroska sa nachádza kvalitná reštaurácia, vlastné zážitková kúpeľ, svet sauny, zdravotné oddelenie, pestrá ponuka wellness aj ďalších programov, čo zaručuje bezstarostnú zábavu a relaxáciu počas Vášho pobytu.

Luxusný 4 * Hotel Piroska, ktorý bol spolu s celkovou renováciou rozšírený, spĺňa vysoké požiadavky a spokojní odchádzajú aj veľmi nároční klienti. Hotel je charakterizovaný zvláštnymi, zaujímavými architektonickými riešeniami - otvorená vnútorné nádvorie, vzdušné priestory, drevené konštrukcie a stojí vo svetoznámych liečebných kúpeľoch Bük, ktoré sa stali jednými z najznámejších a najpopulárnejších kúpeľov v Európe.

Ubytovanie v hoteli je prispôsobené najnovším požiadavkám návštevníkov. Všetkých 92 izieb Superior a Klasik prešli komplexnou rekonštrukciou.

So zohľadnením špeciálnych požiadaviek hotel ponúka:

  • Antialergické izby (himalájska soľná stena, anti alergénne posteľná bielizeň, obliečky bez prachu a proti roztočom),
  • Bezbariérové izby
  • Izby pre hostí so zvieratami

Vy budete ubytovaní v dvojposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, minibarom a telefónom

Zázemie aj pre tých najmenších

V prípade, že vyrazíte spoločne s deťmi, poteší vás herňa, detské ihrisko, ale aj relaxačný priestor pre rodiny s deťmi, vrátane vybavenia, ktoré si môžete zapožičať či využívať ako je detská postieľka, detský prebaľovací pult a hračky.

Hotel disponuje reštauráciou, ktorá je pre Vás otvorená denne od 11 do 22 hodín a pripravujú sa v nej kulinárske špeciality maďarskej a medzinárodnej kuchyne.

Každé ráno od 7.00 do 10.00 hodín na vás bude čakať bohatý raňajkový bufet a večere sa podávajú formou 3-chodového menu, ku ktorému si tiež môžete vybrať z kvalitných maďarských vín! Na svoje si prídu aj vyznávači zdravých a diétnych pokrmov.

Moderné wellness centrum s radom vyhľadávaných procedúr i obľúbené služby

Zdravotné centrum je moderne vybavené a jeho odborne školený skúsený personál je k dispozícii svojimi odbornými radami, vhodne zvolenou liečbou a procedúrami a podporuje tým účinnosť termálnych liečebných kúr.

  • Klasická liečba a procedúry
  • Špeciálne masáže (Ayurveda, Shiatsu, Thajská masáž, atď. ...)
  • procedúry wellness

Salón krásy v hoteli

  • kaderníctvo
  • kozmetika
  • pedikúra a manikúra
  • solárium

Zážitkové kúpele hotela boli vybudované na základe Feng shui a ponúka pestré možnosti pre relaxáciu celej rodiny. Pre hostí je tu k dispozícii vnútorný zážitkový bazén, sezónne bazén, wellnessový bar, svet sauny s fínskou saunou a bio saunou, parné kúpele s aromaterapiou, tepidárium s farebnou terapiou.

Ďalej je tu pripravená oddelená časť wellness pre deti, detský bazén so stupňovitým prehĺbením, so špeciálnym priestorom pre rodinný odpočinok, s hračkami pre najmenších, s chodítkom aj miestnosťou na prebaľovanie najmenších.

V súčasnosti sa jedná o druhé najväčšie kúpele v Maďarsku, ktoré zároveň ponúkajú perfektné rekreáciu všetkým generáciám hostí.

Hotel Piroska *** + Bük prevádzkuje po celý deň autobusovú linku zdarma do blízkych Termálnych a zážitkových kúpeľov v Bük (s výnimočnou a originálne termálnou vodou).

Voda v liečebných bazénoch má teplotu 32-38 ° C, teplota vody v plaveckých bazénoch je medzi 26 a 28 ° C, pre deti sú vybudované vodné atrakcie, v ktorých sa môžu kúpať v úplnom bezpečí.

Komplex šmýkačiek dostupných zdarma vo vás zanechá nezabudnuteľné zážitky. Tobogán anakonda sa dlho a kľukato vinie, kamikadze s náhlym pádom sa odporúča skôr po adrenalínu bažiacim jedincom, po rodinnej šmýkačke sa môže šmýkať aj vo viacerých ľuďoch naraz, zatiaľ čo na jedinečné šmykľavke v tvare cibule dopadnete do vody až po výdatnej rotáciu.

Deti sa môžu po kúpaní hrať na momentálne najmodernejšom ihrisku, dospelým túžiacim po relaxáciu je k dispozícii rozľahlé útočisko s pohodlnými ležadlami. V Rekreačným parku môžete regenerovať sily zo svojej každodennej únave v tichom, pokojnom a zelenom prostredí.

Zámky, pamätihodnosti, maďarskej lahôdky, prechádzky na bicykli, kúpele - to sú len čriepky toho, čo vám lokalita západného Maďarska môže ponúknuť.

Neodpustili by sme si nepozvať vás na návštevu neďalekého Šoproni - mesta jedinečného nie len svojou kultúrou, ale aj svetovo presláveného svojimi pamätihodnosťami.

Medzi hlavné pozoruhodnosti okolí Büku patrí zámok Szapáry a blízky Köszeg, jedno z najkrajších historických mestečiek Maďarska, ďalej Velem (klimatické stredisko s výborným, osviežujúcim vzduchom) alebo Szombathely, miesto obývané od dôb Rimanov, kde sa nachádza mnoho architektonických pamiatok vrátane zaujímavé, veľa navštevované svätyne bohyne Isis. Nenechajte si ujsť tiež návštevu Národného parku, Neziderské jazero alebo zámok Sibrik.

www.hotelpiroska.hu
95 €
152 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
95 €
152 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
45
Práve prezerá 42 ľudí
38
Práve prezerá 138 ľudí
59