Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kvalitné hojdacie siete pre dvoch. Čo tam po nudnom sedení na stoličke v záhrade. Pojmite to pohodlne a zvaľte sa do hojdacej siete.

50
Popis ponuky

Hojdacia sieť je vyhotovená v tradičnom prúžkovanom dizajne, ktorý je odkazom na indiánske vzory a najlepšie spĺňa požiadavky na pohodlné a dlhotrvajúce nič nerobenie..

Má klasický obdĺžnikový strih bez napínacích latiek na koncoch. Tento jednoduchý a účelný strih používajú amazonský Indiáni bez akejkoľvek zmeny po stáročia. Strih siete dokonale kopíruje ľudské telo a umožňuje relaxovať v rôznych polohách. Oproti sieťam s napínacími latkami je stabilnejšia a kompaktnejšia.

modrá

Pevná a príjemná na dotyk. Hojdacia sieť je vyrobená z prírodného plátna, ktoré je pevné a príjemné na dotyk. Aj po dlhšom ležaní vás v sieti nič nesvrbí, netlačí a kríže vás tiež nebolia. Celistvý plátenný povrch má výhodu oproti lacnejším okatým sieťovinovým povrchom, ktoré sa zarezávajú do kože a dlhším požívaním strácajú svoj tvar. Plátenná sieť je pohodlná a drží fazónu aj dlhodobým užívaním.

červená

Praktická a prenosná. V prípade potreby je možné sieť jednoducho zbaliť do vrecka a opätovne rozložiť na dovolenke pri mori, alebo kempovaní.

  • Rozmery : 200×165 cm
  • Nosnosť : 180 kg
  • Materiál : 65 % bavlna , 35 % polyester
  • Ideálne pre vnútorné i vonkajšie použitie

19,90 €
39,90 €

Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
39,90 €

Kúpené
25x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
69
13
70