Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Potešte seba aj vaše ratolesti 3-dňovým zájazdom do Paríža a DISNEYLANDu. Spoznáte pamiatky romantického mesta i svet rozprávok.

64
Popis ponuky

Obdivujte kreslený svet Disney! Svetový Disneyland v blízkosti Paríža Vám zaručí dovolenku plnú zábavy a zážitkov ako z rozprávky. Ideálny zájazd so skúseným medzinárodným prepravcom.Neváhajte a zoberte seba a malé ratolesti do sveta zázrakov.

PROGRAM:

1.deň: odjazd.



2.deň: V ranných hodinách príchod do Paríža, návšteva najslávnejšej pamiatky Eiffelovej veže.

Prejazd do zábavného parku Disneyland, kde zažijete nekonečnú radosť v piatich čarovných krajinách a sny sa stávajú skutočnosťou... Možnosť návštevy aj Štúdio Walta Disneyho (kaskadérov, ohňovú show, Ratatouille, Spidermana, kresliace a filmové štúdiá, preletieť sa na lietajúcom koberci alebo letieť na armádnom padáku, skúsiť si namaľovať a oživiť kreslenú postavičku, zviesť sa na psej dráhe, vidieť filmové triky kedy sa herec z divadla prenesie na filmové plátno... a ďalšie).

Odjazd vo večerných hodinách - po uzavretí parku a záverečnom ohňostroji, vodnej a svetelnej šou (cca o 23-24 h). Prejazd cez Nemecko a návrat domov.

3.deň: príjazd domov v ranných hodinách.

Po zakúpení kupónu sa registrujte na zájazd na: zajezd.expressbus.cz

Ponuku nájdete pod číslom zájazdu: 39F. Úžasný výlet do Disneylandu® ve Francii s fotopauzou u Eiffelovy věže

TERMÍNY:

 • 26.5.2017 – 28.5.2017
 • 2.7.2017 – 4.7.2017
 • 25.8.2017 – 27.8.2017
 • 27.10.2017 – 29.10.2017

VSTUPNÉ (hradí sa sprievodcovi):

 • Disneyland: Magický víkend: 45 € / dospelý, 40 € / dieťa
 • Disneyland: Hlavná sezóna: 55 € / dospelý, 50€ / dieťa

Odchody:

 • Odchod Modřice o 14:15 hod. Ulica Nádražná 678 - doplatok 200kč
 • Odchod z Brna o 15:00hod. (Janáčkove divadlo) pri reštaurácii Bohéma - doplatok 200kč
 • Odchod z Jihlavy o 16:15hod. (Diaľnica čerpacia stanica OMV Pávov) - doplatok 200kč
 • Odchod z Humpolca o 16:35hod. (Benzínka Vystrkov) - doplatok 200kč
 • Odchod z Prahy o 18:00hod. (V Prahe na kruhovom objazde pri Kongresovom centre tzv. Pankrácke námestie)
 • Odchod z Berouna o 18:45hod. (Čerpacia stanica OMV)

 • Odchod z Plzne o 19:30hod. (Parkovisko autobusová stanica)
 • Odchod zo Svatej Kateřiny pri MC Donald (Rozvadov) o 20:30hod.


Zvozové miesta:

 • Ostrava: 12:00hod.
 • Frýdek Místek: 12:30hod.
 • Nový Jičín: 13:00hod.
 • Olomouc: 14:00hod.
 • Prostějov: 14:30hod.
Disneyland Park :



Disneyland Paríž je najväčším francúzskym zábavným parkom. Podľa vzoru z amerických Disneylandov sa delí na päť tematických krajín, ktoré sú sústredené okolo zámku, ktorý je symbolom parku. Dominantou je zámok Šípkovej Ruženky. Pod ktorým sa nachádza Dračia jaskyňa s mechanotronickým drakom. Po uzavretí parku (cca o 23h.) sa na zámok premieta show Disney dream\'s, je to pixel point projection na hrad na projekčnú plochu tvorenú vodou. Spojené s nádherným ohňostrojom.

Main Street USA

(hlavná ulica Spojených štátov) začína pri vstupe do parku, obsahuje prevažne reštaurácie a obchody a vedie k Central plaza (centrálnemu námestiu) a k zámku, odkiaľ je prístup do jednotlivých častí parku a kde sa konajú popoludňajšie Parade - sprievody komiksových hrdinov a večerný ohňostroj. Budovy sú postavené podľa americkej architektúry na prelome 19. a 20. storočia. Nachádza sa tu stanica parnej železnice, ktorá vedie okolo parku.

Frontierland

Pohraničná krajina je vybudovaná v štýle divokého západu vrátane strašidelného domu Phantom Manor. Dominantou je horská dráha Big Thunder Mountain okolo, ktorej jazdí kolesový parník. Okrem toho sú tu atrakcie ako laserová strelnica a indiánska dedina Pocahontas (ihrisko pre deti).

Adventureland

Dobrodružná krajina ponúka cestu objaviteľom: horskú dráhu Indiana Jones, prehliadku rozprávkového mesta Agrabah, dobrodružné ihrisko v štýle pirátskej lode alebo podzemné jazdy lodičkou, kde budete ako Španieli prepadnutý pirátmi z Karibiku. Môžete navštíviť dobrodružný ostrov s tajomnými jaskyňami, alebo úžasnú stromovú búdu Robinsona.

Discoveryland

Krajina objavov ponúka Star Tour - let vo vesmíre z hviezdnych vojen, Space Mountain Mission 2 - horskú dráhu,ktorá vás veľkou rýchlosťou vystrelí kanónom do vesmíru, 3D hudobný film so špeciálnymi efektmi - Captain EO, Autopia - autodráhu. Buzz Lightyear laser blast - interaktívna jazda na tému Toy story 2, v ktorej môžete poraziť Zorge. Orbitron - rakety ktoré lietajú medzi planétami. Záhady Nautile - prehliadku ponorky kapitána Nema podľa románu Julesa Verna. Videopolis - premietanie filmov s efektmi.

Fantasyland

Krajiny fantázie - dominantou je zámok Šípkovej Ruženky v ktorom nájdete bývanie princeznej a pod hradom v jaskyni potom obrovského mechanotronického draka.

Dôležité:

 • Uzavriete cestovnú zmluvu s CA. Pokiaľ nebude splnený limit cestujúcich, CA si vyhradzuje právo zmeniť termín zájazdu na najbližší možný.
 • Pri zmene účastníka, je nutné zmenu nahlásiť a zmeniť tak cestovnú zmluvu.

 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti na situácii v metropole.
 • Všetky reklamácie musia byť nahlásené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste.
 • Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy, ktoré majú niektoré sedadlá i v protismere.

EXPRESSBUS zabezpečuje vnútroštátnu i medzinárodnú prepravu osôb komfortne vybavenými autobusmi značiek NEOPLAN, MAN, SETRA, MERCEDES-BENZ:



"Naša autobusová doprava poskytuje cestujúcim úplné pohodlie. Súčasťou autobusov je kuchynka, toaleta, klimatizácia, tónované sklá, navigácia. Čas strávený v autobuse pri preprave osôb je možné si skrátiť sledovaním DVD, ktoré je súčasťou každého autobusu, počúvaním reprodukovanej hudby alebo návšteva baru v spodnej časti autokaru (Neoplan a Setra). Samozrejmosťou sú polohovateľné sedadlá a väčší priestormedzi sedačkami oproti štandardu."

Príjemný zájazd zabezpečuje CA Expressbus v spolupráci s CK Metal Disneyland a Paríž za Ceny na Dne
66 €
185 €

Kúpené
211x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
66 €
185 €

Kúpené
211x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
44
59
Práve prezerá 39 ľudí
50