Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kto na Liptov zavíta, jeho široké možnosti uvíta. Oddych na Liptove v hoteli EUROPA***, v cene polpenzia a vstup pre dvoch na kúpalisko.

27
Popis ponuky

Nie je nič lepšie, ako si z množstva hotelov vybrať práve ten, ktorý sa nachádza uprostred obľúbenej lokality. Liptov, v súčasnosti jeden z najzaujímavejších a najnavštevovanejších slovenských regiónov, vám to ponúka. Navštívte hotel Europa*** a strávte úžasný pobyt.

Hotel EUROPA*** ponúka ubytovanie v 17 štýlovo zariadených izbách. K dispozícii je apartmán s prekrásnym výhľadom na mesto, dvojlôžkové izby, comfort izby s možnosťou až dvoch prísteliek, jednolôžkové izby a dvojlôžková izba + dve prístelky. Všetky izby sú nefajčiarske a s bezplatným pripojením na internet. Vy budete ubytovaní v Comfort izbách. V comfort izbe je taktiež k dispozícii oddychová miestnosť s rozkladacím gaučom (vyspia sa až dve dospelé osoby). Miestnosť s manželskou posteľou vám ponúkne požadované súkromie.

Vybavenie comfort izby:

 • TV s plochou obrazovkou
 • telefón
 • trezor
 • kúpeľňa (sprchový kút, WC, sušič na vlasy)
 • Wi-Fi

Skutočný gastronomický zážitok v reštaurácii s ručne maľovanými stenami! Reštaurácia ponúka široký výber špecialít nielen z liptovskej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Jedlá pripravované podľa overených receptúr z tých najkvalitnejších surovín. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 44 miest a terasa s kapacitou 30 miest.

Chcete si len tak posedieť pri pohári dobrého vínka? Priestory nočného baru sú na to ako stvorené!

Pramene v obci sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Južne od obce sa nachádza areál letných termálnych kúpalisk a krytá plaváreň, bazén 50 m, 2 detské bazény, 1 kľudový bazén, ktoré využívajú prameň Rudolf. Teplota vody má 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

Tatralandia - dobrodružstvo a zábava!

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

GINO PARADISE Bešeňová: vodný raj je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky.

Kúpele Lúčky: s liečivou vodou, ktorá už mnohým pacientom prinavrátila zdravie. Neliečia iba ženy s gynekologickými problémami, ale aj pohybové ústrojenstvo a nervové choroby.

Liptovská Mara: druhá najväčšia sypaná hrádza v SR. Sú tu možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, rybárčenie, plavba vyhliadkovou loďou Liptov.

Jaskyne

Demänovská jaskyňa Slobody:
bohatá sintrová výzdoba, tajuplný podzemný tok Demänovky, krosové jazierka, typické riečne modelované chodby a stropné korytá.

Demänovská ľadová jaskyňa: vzácnosťou je jaskynná fauna a bohatá história, ľadová výplň, ľadové stĺpy, stalaktity i stalagmity.

Stanišovská jaskyňa: najstaršia známa jaskyňa Liptova i Slovenska v ktorej návštevníci zanechali veľký počet nápisov.

Važecká jaskyňa: nálezisko kostí jaskynného medveďa.

Múzeá a pamiatky

Havránok:
Keltské archeologické múzeum.

Múzeum liptovskej dediny v Pribyline: stavby z niektorých obcí horného a dolného Liptova.

Celodrevený artikulárny kostol Svätý kríž: patrí k najväčším dreveným stavbám v Strednej Európy.

Vlkolínec: pamiatková rezervácia ľudovej architektúry zapísaná do zoznamu UNESCO.

Múzeum oravskej dediny Zuberec: ponúka viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry rozostavených v niekoľkých celkoch, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy.

Múzeum Čierny Orol: stála expozícia Poľovníctvo a rybárstvo v Liptove.

Synagóga: patrí medzi najštýlovejšie a najväčšie na Slovensku. Sprístupnená v letných mesiacoch.

Galéria P. M. Bohúňa: tretia najstaršia na Slovensku.

Centrum Kolomana Sokola: otvorené bolo pri príležitosti stých narodenín významného slovenského grafika a maliara, mikulášskeho rodáka Kolomana Sokola (1902 – 2003).

Rumanský Art Centre: súkromná galéria je venovaná dielu bratov – akademických maliarov Rumanských.

Múzeum Janka Kráľa: dokumentuje dejiny mesta a literárnu históriu regiónu.

Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva: vo svojich stálych expozíciách návštevníkom predstavuje krásu slovenskej živej i neživej prírody.

Hrady a zámky

Hrad Likava:
zrúcanina kráľovského strážneho hradu zo 14. storočia.

Oravský hrad: najmalebnejších z hradov Slovenska, týčiaci sa na strmom vápencovom brale.

 • Demänovská dolina: Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa Slobody, výstup na Demänovskú horu, okolo Vrbického plesa, výstup na Chopok, výstup na Ďumbier, výstup na Poľanu, výstup na Sinú, ...
 • Iľanovská dolina: prechod dolinou, výstup na Poludnicu, výstup na Rohačku, na Krakovu hoľu, ...
 • Jánska dolina: prechod dolinou, ku Stanišovskej jaskyni, chata M.R.Štefánika, ...
 • Závažná Poruba: do lyžiarskeho strediska Opalisko, výstup na Poludnicu, ...
 • Žiarska dolina: na Žiarsku chatu, výstup do Smutného sedla, výstup na Baranec, výstup na Baníkov, Žiarska chata - Žiarske sedlo - Plačlivé - Smutné sedlo - Žiarska chata, Žiarska chata - Smutné sedlo - Tri kopy - Baníkov - Žiarska chata, ...
 • Jalovecká dolina: výstup na Salatín, Jalovecká dolina - Bobrovecká dolina, výstup na Babky, výstup na Sivý vrch, Jalovecká dolina - Babky - Malá Kopa - Medvedie - Jalovecká dolina, ...
 • Prosiecka dolina: Prosiecka dolina - Kubín - Prosečné - Oblazy Mlynky - Kvačianska dolina, ...
 • Kvačianska dolina: Oblazy Mlynky, ...
 • Jamnická dolina: Jamnické plesá, výstup na Volovec, ...
 • Račkova dolina: Račkove plesá, výstup na Končistú
 • Tatranský národnom parku: výstup na Kriváň, Štbské pleso, Popradské pleso, Zelené pleso, ...
 • Chočské vrchy: výstup na Choč

www.hoteleuropalm.sk
69 €
95 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
95 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53