Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si relaxačný pobyt v luxusnom hoteli Banderium*** s polpenziou a celodenným vstupom do termálnych kúpeľov v Komárne.

37
Popis ponuky

Hotel BANDERIUM *** sa nachádza v srdci Komárna, v centre diania malomestského života. Vstupom cez brány lemujúce vchod hotela sa ocitnete v príjemne naladenom átriu, ktoré ponúka širokú paletu služieb všetkým hosťom. Elegancia a štýl tohto hotela ihneď bije do očí okoloidúcim návštevníkom.

Banderium hotel nie je atraktívny len svojou polohou, ale hosťom ponúka aj nádherný výhľad, komfortné, štýlové ubytovanie a taktiež veľmi milú obsluhu. Rozprestiera sa na dvoch poschodiach, kde je situovaných dvanásť dvoj-lôžkových izieb s možnosťou prístelky, z ktorých dve sa nachádza na prízemí pre ľahšiu dosiahnuteľnosť hosťom.

Hotel poskytuje aj relaxačné možnosti vo wellness centre. V príjemnom prostredí môžete oddychovať v infra a fínskej saune, vírivkovej vani, a ľadovej kadi.

Niektoré izby tiež zahŕňajú vlastnú terasu s pekným výhľadom na život v átriu. V hotelovej budove sa nachádza reštaurácia Banderium s možnosťou chutného stolovania, na príjemne posedenie pri káve, čaji možno zájsť do kaviarne Banderium Caffe.

Sa nachádza v mediteránsky naladenom átriovom dvore hotela. V jedálnom lístku možno nájsť skvelú domácu ako aj medzinárodnú kuchyňu. V ponuke sú maďarské špeciality zahraničným návštevníkom, ktorí si chcú vychutnať nové skvosty. Medzinárodné jedlá sú tiež veľkým lákadlom, ale v reštaurácií nezabudli ani na slovenské špeciality pre všetkých labužníkov. Jedlá sú pripravované podľa tradičných receptúr, upravené novými stravovacími zvykmi, zaužívanými v medzinárodnej gastronómii.

Zopár krokov od hotela nájdu hostia tie najlepšie bary, biliardové salóny a reštaurácie. Malá, ale dôležitá skutočnosť pri niekoľkodňovom prenocovaní v Komárne je, že všetko máte na dosah. Lokalitu objímajú najväčšie nákupné a obchodné strediská okolia, ďalej sa v blízkosti týčia obdivuhodné kostoly, športové centrá a turistické atrakcie:

  • Termálne kúpalisko Komárno - minerálna voda má liečivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby a je vhodná na rekreačné účely. Nachádzajú sa len 2 km od hotela. Termálne kúpalisko Komárno má dva aktívne pramene s teplotou vody 42 °C a 30 °C. Termálna voda obsahuje minerálne látky, ktoré majú veľmi priaznivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza športový bazén, dva detské bazény, bazén pre neplavcov a sedací bazén. V areáli strediska sú plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.

  • Wellness Hotel Patince**** - sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna a kľudového bazéna. V saunovom svete nájdete 4 druhy sáun, ľadový relax, Kneippov kúpeľ a jacuzzi.

  • Vodný Mlyn Kolárovo - múzeum vodného mlynárstva inštalované v plávajúcom mlyne, ktorý má zaujímavú históriu.
  • Holdas Ranch - v meste Komárno sa nachádza ranč, vhodný na oddych a rekreáciu.
  • Nádvorie Európy - je jednou najväčších turistických atrakcií Komárna. Je to komplex stavieb s typickými prvkami architektúry 45 európskych krajín a regiónov.
  • Pevnosť Komárno - bola najväčšou a najsilnejšou fortifikačnou stavbou Rakúsko-Uhorskej monarchie.
  • Podunajské múzeum
  • Rímske Lapidárium Komárno
  • Viac informácií nájdete nájdete na stránke poskytovateľa

135 €
214 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
135 €
214 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59