Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ideálna letná aktivita splav Moravy na kanoe, trasy Devínska Nová Ves - Devín alebo Vysoká pri Morave - Devín.

Splavuj.sk
0 / 5
60
Popis ponuky

Kanoe, pádlo v ruke, priatelia a príroda. Splav rieky vždy združí partiu priateľov a vzniknú zážitky, na ktoré budete s nimi radi spomínať. Nenáročné trasy po rieke Morave, ktoré máte na výber predurčujú pravé vodácke dobrodružstvá.

Počas inštruktáže vám skúsený vodáci povedia všetky dôležité informácie o technike a bezpečnosti plavby. Dopravu osôb späť na štart je možné si doobjednať od 2 €/osoba. Stravovanie nie je v cene zájazdu.

Splavuj.sk organizuje splavovanie slovenských riek (najmä na riekach Malý Dunaj, Dunaj + ramená, Mošonský Dunaj a Morava) pre kolektívy, ale i pre individuálnu turistiku. Vodná turistika je aktívny oddych v prírode. Vodná turistika, alebo splavy riek v našej réžii sú určené pre širokú verejnosť – už od úplných začiatočníkov, ktorých zaškolíme. Prioritou Splavuj.sk je spokojnosť a bezpečnosť klientov, preto pre nich zapožičiavame kvalitnú výstroj, ktorú pravidelne obnovujeme. Firma zabezpečuje služby skúsených sprievodcov a poskytuje ubytovanie a stravovanie podľa želania zákazníkov. Splav si klienti môžu obohatiť činnosťou z pestrej ponuky sprievodných športových aktivít.

Splavuj.sk ponúka:

  • Požičovňu člnov – Malý Dunaj, Dunaj + ramená, Mošonský Dunaj, Morava
  • Organizované splavy
  • Firemné a školské akcie

Doplňujúce informácie o spoločnosti a splavovaní nájdete na www.splavuj.sk.
9,99 €
25 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,99 €
25 €

Kúpené
47x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 42 ľudí
17
Práve prezerá 39 ľudí
65
13