Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dobrodružstvo, zážitky a nové priateľstvá. To sú tri synonymá pre denný letný tábor Jolly Camp, ktorý vašich drobcov zabaví počas leta.

27
Popis ponuky

Detské zábavné centrum FunCity v Galérii Cubicon v Mlynskej Doline v Bratislave ponúka deťom nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva. Pre deti sú vo FunCity na ploche 1200 m2 k dispozícii nafukovacie atrakcie – krokodíl prehĺtačka, Nemo, Oceanic, šmykľavka a na skákanie láka šesť veľkých trampolín a tiež autodráha pre šľapacie autíčka. Vo veľkej preliezačke Chaha box sa môžu deti dosýtosti naháňať a skrývať.

Deti budú mocť využiť na zábavu priestory zábavného centra a časť dňa strávia aj na výletoch vonku.

Ráno do tábora dieťa jednoducho zaveziete a podvečer si preň prídete. Vy sa tak môžete venovať svojej práci alebo sebe a váš drobec tým najlepším veciam na svete – hrám, zábave a novým kamarátom. Leto je predsa na to, aby si ho každý huncút vychutnal na maximum.

Denné tábory, označované aj ako mestské sú vhodné pre tých, ktorí sú časovo vyťažení a nemajú v blízkosti starostlivú osobu, ktorá by postrážila dieťa. Denné tábory sú výborným riešením, ktoré nielenže vyriešia váš problém s voľným časom, ale na rozdiel od pobytových táborov neprinášajú deťom a rodičom stres z odlúčenia. Seriózny prístup a nadobudnuté skúsenosti organizátora táborov vám dávajú záruku na radostne prežité chvíle vašich detí a pokojný, bezpečný návrat domov.

Skúsení vzdelaní vedúci sú pripravení postarať sa, zabaviť, naučiť a svojím správaním a prístupom byť príkladom pre vaše deti. Ako prebieha denný tábor? Ráno priveziete vaše dieťa, oni sa oň cez deň postarajú a v podvečer vám ho v poriadku odovzdajú s množstvom zážitkov. Vy budete spokojní, že je o vaše dieťa dobre postarané a dieťa, že je s novými kamarátmi so skvelým programom v dennom tábore.

  • rôzne hry a súťaže v priestoroch centra
  • výlety na Železnú studničku a Partizánsku lúku
  • hľadanie pokladu v priestoroch zábavného centra
  • výlety do Starého Mesta, na Bratislavský hrad a Slavín
  • dobrodružný a adrenalínový deň v Space World centre pri laserových strielačkách v bludisku, X-boxy, biliard a stolný tenis
  • návšteva kina
  • návšteva kúpaliska a športové hry pri vode
  • opekačka a zábava v prírode
  • program je kombináciou zábavy v zábavnom centre a výletov mimo centra

Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu v prípade zlého počasia a nepredvídateľných okolností.

Fun City je miesto nekonečnej zábavy a dobrodružstva. Tento detský raj, rozprestierajúci sa na 1 200 m2, ponúka nafukovacie atrakcie, 6 trampolín, preliezku, autodráhu, kalčeto a air hockey.

Zábavno-oddychové centrum SPACE WORLD s rozlohou 750 m² bude ďalšou zastávkou. Prinesie množstvo neobyčajných zábavno-pohybových aktivít, pri ktorých sa deti spoločne zabavia. Space world ponúka obľúbenú "laser game", Xbox zónu a tiež stolný tenis, futbal alebo biliard.

Šport, aktívny odpočinok a pohyb na čerstvom vzduchu, to je ďalší bod programu. Pre deti je pripravený športový program zložený zo športových súbojov, v ktorých môžu vyzvať aj táborových vedúcich. Pohyb na čerstvom vzduchu bude zabezpečený výletom na Železnú studničku alebo na Partizánsku lúku. Vedľajším programom je oboznámiť deti s princípmi prvej pomoci a krátka prednáška, ktorá deti oboznámi s históriou športu.

Ďalší deň nasleduje poznávanie pamiatok Bratislavy, pre deti je pripravená prehliadka pamiatok Bratislavského Starého Mesta, výstup a výhľad z Bratislavského hradu alebo Slavína. Vedľajším programom bude oboznámenie detí s pravidlami cestnej premávky, spoznávanie dopravných značiek a niečo o povinnostiach cyklistov.

Návšteva kúpaliska spojená s relaxom, pre deti sú pripravené športové hry pri vode a vo vode, v prípade ak vaše dieťa neviem plávať, táboroví vedúci mu radi pomôžu a budú sa mu odborne venovať. Okrem toho si deti vychutnajú aj návštevu kina.

Hlavným programom ďalšieho dňa je opekačka na Kolibe alebo Kamzíku. Pe deti je pripravený zábavný program v prírode spojený so stavbou bunkrov z dreva, rôznymi športovými a spoločnými hrami podľa rozhodnutia táborových vedúcich. Vedľajším programom bude oboznámenie detí najmä o chránených zvieratách a rastlinách, rady, čo si zbaliť do batohu na turistiku a ako sa zachovať v krízových situáciach.
18,99 €
26 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,99 €
26 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 43 ľudí
11
47
Práve prezerá 42 ľudí
40
Práve prezerá 40 ľudí