Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dobrodružstvo, zážitky a nové priateľstvá. To sú tri synonymá pre denný letný tábor Jolly Camp, ktorý vašich drobcov zabaví počas leta.

27
Popis ponuky

Detské zábavné centrum FunCity v Galérii Cubicon v Mlynskej Doline v Bratislave ponúka deťom nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva. Pre deti sú vo FunCity na ploche 1200 m2 k dispozícii nafukovacie atrakcie – krokodíl prehĺtačka, Nemo, Oceanic, šmykľavka a na skákanie láka šesť veľkých trampolín a tiež autodráha pre šľapacie autíčka. Vo veľkej preliezačke Chaha box sa môžu deti dosýtosti naháňať a skrývať.

Deti budú mocť využiť na zábavu priestory zábavného centra a časť dňa strávia aj na výletoch vonku.

Ráno do tábora dieťa jednoducho zaveziete a podvečer si preň prídete. Vy sa tak môžete venovať svojej práci alebo sebe a váš drobec tým najlepším veciam na svete – hrám, zábave a novým kamarátom. Leto je predsa na to, aby si ho každý huncút vychutnal na maximum.

Denné tábory, označované aj ako mestské sú vhodné pre tých, ktorí sú časovo vyťažení a nemajú v blízkosti starostlivú osobu, ktorá by postrážila dieťa. Denné tábory sú výborným riešením, ktoré nielenže vyriešia váš problém s voľným časom, ale na rozdiel od pobytových táborov neprinášajú deťom a rodičom stres z odlúčenia. Seriózny prístup a nadobudnuté skúsenosti organizátora táborov vám dávajú záruku na radostne prežité chvíle vašich detí a pokojný, bezpečný návrat domov.

Skúsení vzdelaní vedúci sú pripravení postarať sa, zabaviť, naučiť a svojím správaním a prístupom byť príkladom pre vaše deti. Ako prebieha denný tábor? Ráno priveziete vaše dieťa, oni sa oň cez deň postarajú a v podvečer vám ho v poriadku odovzdajú s množstvom zážitkov. Vy budete spokojní, že je o vaše dieťa dobre postarané a dieťa, že je s novými kamarátmi so skvelým programom v dennom tábore.

  • rôzne hry a súťaže v priestoroch centra
  • výlety na Železnú studničku a Partizánsku lúku
  • hľadanie pokladu v priestoroch zábavného centra
  • výlety do Starého Mesta, na Bratislavský hrad a Slavín
  • dobrodružný a adrenalínový deň v Space World centre pri laserových strielačkách v bludisku, X-boxy, biliard a stolný tenis
  • návšteva kina
  • návšteva kúpaliska a športové hry pri vode
  • opekačka a zábava v prírode
  • program je kombináciou zábavy v zábavnom centre a výletov mimo centra

Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu v prípade zlého počasia a nepredvídateľných okolností.

Fun City je miesto nekonečnej zábavy a dobrodružstva. Tento detský raj, rozprestierajúci sa na 1 200 m2, ponúka nafukovacie atrakcie, 6 trampolín, preliezku, autodráhu, kalčeto a air hockey.

Zábavno-oddychové centrum SPACE WORLD s rozlohou 750 m² bude ďalšou zastávkou. Prinesie množstvo neobyčajných zábavno-pohybových aktivít, pri ktorých sa deti spoločne zabavia. Space world ponúka obľúbenú "laser game", Xbox zónu a tiež stolný tenis, futbal alebo biliard.

Šport, aktívny odpočinok a pohyb na čerstvom vzduchu, to je ďalší bod programu. Pre deti je pripravený športový program zložený zo športových súbojov, v ktorých môžu vyzvať aj táborových vedúcich. Pohyb na čerstvom vzduchu bude zabezpečený výletom na Železnú studničku alebo na Partizánsku lúku. Vedľajším programom je oboznámiť deti s princípmi prvej pomoci a krátka prednáška, ktorá deti oboznámi s históriou športu.

Ďalší deň nasleduje poznávanie pamiatok Bratislavy, pre deti je pripravená prehliadka pamiatok Bratislavského Starého Mesta, výstup a výhľad z Bratislavského hradu alebo Slavína. Vedľajším programom bude oboznámenie detí s pravidlami cestnej premávky, spoznávanie dopravných značiek a niečo o povinnostiach cyklistov.

Návšteva kúpaliska spojená s relaxom, pre deti sú pripravené športové hry pri vode a vo vode, v prípade ak vaše dieťa neviem plávať, táboroví vedúci mu radi pomôžu a budú sa mu odborne venovať. Okrem toho si deti vychutnajú aj návštevu kina.

Hlavným programom ďalšieho dňa je opekačka na Kolibe alebo Kamzíku. Pe deti je pripravený zábavný program v prírode spojený so stavbou bunkrov z dreva, rôznymi športovými a spoločnými hrami podľa rozhodnutia táborových vedúcich. Vedľajším programom bude oboznámenie detí najmä o chránených zvieratách a rastlinách, rady, čo si zbaliť do batohu na turistiku a ako sa zachovať v krízových situáciach.
18,99 €
26 €

Kúpené
55x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,99 €
26 €

Kúpené
55x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53