Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte čarovné historické mesto Broumov ležiace v severovýchodných Čechách. Pobyt s polpenziou v útulnom hoteli Praha*** v centre mesta.

57
Popis ponuky

Čarovné historické mesto Broumov ležiace v severovýchodných Čechách, patrí vďaka mnohým unikátnym pamiatkam a taktiež vďaka okolitej prírode, k najlepším destináciám pre aktívnu dovolenku v tejto krajine. Či už patríte k milovníkom histórie alebo radi trávite čas obdivovaním prírodných scenérii, v tomto malebnom kúte Českej republiky si určite prídete na svoje. Úžasné miesta ako Adršpašské skalné mesto, vzácne pamiatky, medzi ktoré patrí množstvo budov v centre mesta i jedinečná ľudová architektúra s rozprávkovými domčekmi, sú každé o samote dôvodom pre návštevu tohto kraja.

Kultúrnou pamiatkou je aj samotný Hotel Praha sídliaci v objatí histórie, priamo v centre mesta Broumov. Rodinný hotel s viac než 400-ročnou tradíciou, ponúka pohodlné ubytovanie s jedinečnou atmosférou, ktorú umocňuje interiér s klasickými oblúkovými stropmi a elegantnou výzdobou. Spoznajte čaro histórie, ktoré vládne tomuto miestu, prejdite sa magickými zákutiami pieskovcových skalných miest a doprajte si relax v prostredí, ktoré vás dokonale odtrhne od reality všedných dní.
37 €
86 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
37 €
86 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
50
Práve prezerá 35 ľudí
40
50