Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobaľte kufre a ujdite do sveta, kde čas nikto nerieši. Letný wellness pobyt s polpenziou v Grand Hoteli Strand**** vo Vyšných Ružbachoch.

39
Popis ponuky

Grand Hotel Strand**** postavený v španielskom štýle s celoročnou prevádzkou termálneho bazéna je prepojený s Balneoterapiou, kde sa poskytujú atraktívne služby aj pre tých najnáročnejších klientov. Užite si relax uprostred nádhernej prírody a načerpajte energiu v komplexnom hotelovom wellness centre, ktoré spája interiér s exteriérom.

Kúpele Vyšné Ružbachy, ktorých zemitouhličité pramene patria k najúčinnejším v celej Európe, sú zamerané hlavne na liečbu obehového ústrojenstva, vysokého krvného tlaku a srdcovo-cievnych ochorení, o čom sa môžete presvedčiť aj vo videu so Štefanom Skrúcaným v relácii Na zdravie v kúpeľoch!

Izba Standard: kúpeľňa, WC, rádio, telefón, TV-SAT, internet

Apartmán: spálňa a obývacia miestnosť, kúpeľňa, WC, rádio, telefón, TV-SAT, internet

Priamo v hoteli sa nachádza aj Aqua Thermall Wellness, ktoré ponúka množstvo oddychových atrakcií.

Bazény

  • Vnútorný relaxačný bazén (v blízkosti hotela), 30 x 10 m, termálna voda, 34 °C, vodné trysky, chrliče vody, bazén otvorený celoročne

Moderné hotelové wellness centrumponúka svojim návštevníkom dokonalý relax v jacuzzi, parnej bylinnej saune, suchej fínskej a infra saune.

Procedúry ponúkané v objekte

  • Bahenné zábaly
  • Bioptron - biolampa
  • Cvičenie v bazéne - Hydrokinéza
  • Hippoterapia
  • Inhalácie
  • Klasická masáž
  • Parafínová terapia - parafínový zábal
  • Rašelinový zábal
  • Reflexná masáž

Prekrásne komorné prostredie reštaurácie vás presvedčí o kulinárskych špecialitách a gastronomických zručnostiach šéfkuchárov.

Vyšné Ružbachy sú známe termálnymi prameňmi, ktoré majú liečebné využitie. V kúpeľoch sa dodnes využíva deväť minerálnych prameňov hydrouhličitanového a vápenatohorečnatého typu.

Najvýdatnejší je prameň Izabela, ktorý napĺňa aj miestne kúpalisko. Pod lesom uprostred lúk je uložená unikátna prírodná galéria - 104 sôch z travertínu od umelcov zo štrnástich krajín ako pozostatok medzinárodných sochárskych sympózií, ktoré sa tu konajú už od roku 1964.

www.ruzbachy.sk
179 €
295 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
115x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
179 €
295 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
115x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 43 ľudí
11
47
Práve prezerá 45 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí