Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pri modernom ranči v komfortnej rezidencii s polpenziou a wellness len 7 km od Krakova.

60
Popis ponuky

Szary Residence je nové ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza v malebnej dedinke Michałowice, len 7 km od Krakova. Rezidencia Szary sa nachádza na malom kopci, ďaleko od ruchu mesta. Vďaka tomu môžete plne využiť kontakt s prírodou a užívať si nádherný výhľad.

Szary Residence len 7 km od Krakova. Ako jedna z mála oblastí sa môže pochváliť vzduchom bez smogu

Hotel bol postavený v roku 2015. Všetko je moderné a svieže

Rezidencia Szary Residence ponúka svojim hosťom 40 klimatizovaných izieb s veľkými a pohodlnými posteľami

"Uvedomujeme si dôležitosť spánku, preto sme sa snažili ponúknuť najlepšie postele. Spĺňajú všetky štandardy a požiadavky a pomôžu vám odpočívať a regenerovať po náročnom dni."

Szary Residence

Dvojlôžkové izby majú individuálne ovládanú klimatizáciu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Izba má dve veľké a pohodlné postele alebo jedno veľké manželské lôžko. Izby sú vybavené 40-palcovými LED televízormi, ktoré ponúkajú uspokojivé a príjemné sledovanie. Môžete využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vítame Vás na recepcii aj s uvítacou sadou kávy, čaju a minerálnej vody.

V cene kupónu máte raňajky a večere

"Hostia sú pozvaní do našej reštaurácie na raňajky, obed alebo večeru. Šéfkuchár bude variť tradičné jedlá v modernej verzii. Všetky jedlá sú pripravené na objednávku s čerstvými a zdravými prísadami. To je dôvod, prečo chutia tak dobre."

Szary Residence

Gril altánok

V reštaurácii Szary si môžete vychutnať tradičné pokrmy v modernom zdravom vydaní. Šéfkuchár sa postará nielen o výbornú chuť jedla, ale aj o celý rad potravín bohatých na vitamíny a minerály, ktoré Vás uspokoja.

Wellness v cene

V cene máte voľný vstup na 1 hodinu do sauny a vírivky

Pre vaše pohodlie sú k dispozícii aj oddelené dámske a pánske šatne a sprchy

Nezabudnite si vziať so sebou aj žabky a plavky :)

Využite wellness zónu, vrátane posilňovne, sauny a vírivky

Vonku nájdete detské ihrisko s hojdačkami, rebríkmi a šmýkačkami. K dispozícii je tiež pieskovisko. Vo vstupnej hale je malý zábavný kútik, kde deti môžu kresliť, stavať bloky a hrať sa s rôznymi hračkami.

"Szary Residence je ubytovacie zariadenie zamerané na rodiny s deťmi. Chceme, aby ste k nám prišli s celými rodinami. Máme radi deti. Pre deti sme pripravili rad atrakcií."

Szary Residence

Moderný jazdecký areál

Centrum profesionálneho jazdeckého strediska Szary je najväčším a najmodernejším zariadením svojho druhu nielen v oblasti Małopolska, ale aj v celej oblasti južného a východného Poľska.

Centrum sa špecializuje na jazdu na prekážkach a výcvik koní. Výcvikové miesto pre amatérov, mladých jazdcov a najlepších pretekárov v Poľsku.

"Všetci fanúšikovia koní, deti aj dospelí, ktorí už jazdia na koni alebo sa chcú naučiť, sú u nás vítaní. Ponúkame triedy ľuďom na rôznych úrovniach - na veľkých koňoch a poníkoch."

Szary Residence

Za doplatok si môžete zakúpiť lekciu jazdy na koni (30 min.): 50 PLN a deťom môžete dopriať prechádzku na poníkovi: 15 PLN /10 min.

Orientačné vzdialenosti autom:

  • z Bratislavy: cca 4,5 h (457 km)
  • z Košíc: cca 4 h (283 km)
  • z Banskej Bystrice: cca 3,5 h (240 km)
  • zo Žiliny: cca 3 h (231 km)
  • z Prahy: cca 5,5 h (537 km)
  • z Brna: cca 3,5 h (336 km)
  • z Ostravy: cca 2 h (173 km)

Ako si rezervovať pobyt?

  • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť"
  • po úhrade Vám bude kupón automaticky doručený
  • okrem kupónu CenyNaDne Vám mailom príde aj tzv. HOTEL VOUCHER. Pre rezerváciu termínu pobytu kontaktujte priamo hotel e-mail: recepcja@szaryresidence.pl a uveďte číslo Vášho hotelového voucheru.

139 €
350 €

Vyprší
20.8.2017
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
350 €

Vyprší
20.8.2017
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 41 ľudí
56
Práve prezerá 38 ľudí
11
47
Práve prezerá 43 ľudí