Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pri modernom ranči v komfortnej rezidencii s polpenziou a wellness len 7 km od Krakova.

60
Popis ponuky

Szary Residence je nové ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza v malebnej dedinke Michałowice, len 7 km od Krakova. Rezidencia Szary sa nachádza na malom kopci, ďaleko od ruchu mesta. Vďaka tomu môžete plne využiť kontakt s prírodou a užívať si nádherný výhľad.

Szary Residence len 7 km od Krakova. Ako jedna z mála oblastí sa môže pochváliť vzduchom bez smogu

Hotel bol postavený v roku 2015. Všetko je moderné a svieže

Rezidencia Szary Residence ponúka svojim hosťom 40 klimatizovaných izieb s veľkými a pohodlnými posteľami

"Uvedomujeme si dôležitosť spánku, preto sme sa snažili ponúknuť najlepšie postele. Spĺňajú všetky štandardy a požiadavky a pomôžu vám odpočívať a regenerovať po náročnom dni."

Szary Residence

Dvojlôžkové izby majú individuálne ovládanú klimatizáciu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Izba má dve veľké a pohodlné postele alebo jedno veľké manželské lôžko. Izby sú vybavené 40-palcovými LED televízormi, ktoré ponúkajú uspokojivé a príjemné sledovanie. Môžete využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vítame Vás na recepcii aj s uvítacou sadou kávy, čaju a minerálnej vody.

V cene kupónu máte raňajky a večere

"Hostia sú pozvaní do našej reštaurácie na raňajky, obed alebo večeru. Šéfkuchár bude variť tradičné jedlá v modernej verzii. Všetky jedlá sú pripravené na objednávku s čerstvými a zdravými prísadami. To je dôvod, prečo chutia tak dobre."

Szary Residence

Gril altánok

V reštaurácii Szary si môžete vychutnať tradičné pokrmy v modernom zdravom vydaní. Šéfkuchár sa postará nielen o výbornú chuť jedla, ale aj o celý rad potravín bohatých na vitamíny a minerály, ktoré Vás uspokoja.

Wellness v cene

V cene máte voľný vstup na 1 hodinu do sauny a vírivky

Pre vaše pohodlie sú k dispozícii aj oddelené dámske a pánske šatne a sprchy

Nezabudnite si vziať so sebou aj žabky a plavky :)

Využite wellness zónu, vrátane posilňovne, sauny a vírivky

Vonku nájdete detské ihrisko s hojdačkami, rebríkmi a šmýkačkami. K dispozícii je tiež pieskovisko. Vo vstupnej hale je malý zábavný kútik, kde deti môžu kresliť, stavať bloky a hrať sa s rôznymi hračkami.

"Szary Residence je ubytovacie zariadenie zamerané na rodiny s deťmi. Chceme, aby ste k nám prišli s celými rodinami. Máme radi deti. Pre deti sme pripravili rad atrakcií."

Szary Residence

Moderný jazdecký areál

Centrum profesionálneho jazdeckého strediska Szary je najväčším a najmodernejším zariadením svojho druhu nielen v oblasti Małopolska, ale aj v celej oblasti južného a východného Poľska.

Centrum sa špecializuje na jazdu na prekážkach a výcvik koní. Výcvikové miesto pre amatérov, mladých jazdcov a najlepších pretekárov v Poľsku.

"Všetci fanúšikovia koní, deti aj dospelí, ktorí už jazdia na koni alebo sa chcú naučiť, sú u nás vítaní. Ponúkame triedy ľuďom na rôznych úrovniach - na veľkých koňoch a poníkoch."

Szary Residence

Za doplatok si môžete zakúpiť lekciu jazdy na koni (30 min.): 50 PLN a deťom môžete dopriať prechádzku na poníkovi: 15 PLN /10 min.

Orientačné vzdialenosti autom:

  • z Bratislavy: cca 4,5 h (457 km)
  • z Košíc: cca 4 h (283 km)
  • z Banskej Bystrice: cca 3,5 h (240 km)
  • zo Žiliny: cca 3 h (231 km)
  • z Prahy: cca 5,5 h (537 km)
  • z Brna: cca 3,5 h (336 km)
  • z Ostravy: cca 2 h (173 km)

Ako si rezervovať pobyt?

  • pobyt si zakúpite kliknutím na zelenú šípku "Kúpiť"
  • po úhrade Vám bude kupón automaticky doručený
  • okrem kupónu CenyNaDne Vám mailom príde aj tzv. HOTEL VOUCHER. Pre rezerváciu termínu pobytu kontaktujte priamo hotel e-mail: recepcja@szaryresidence.pl a uveďte číslo Vášho hotelového voucheru.

139 €
350 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
350 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
50
Práve prezerá 44 ľudí
40
Práve prezerá 45 ľudí
27
Práve prezerá 41 ľudí