Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurz autoškoly na skupinu B alebo A. V autoškole Active v Rači vás naučia všetko od základov.

Popis ponuky

Výcvik sa môže začať až po odovzdaní vyplneného a potvrdeného formulára Doklad o zdravotnej spôsobilosti. Týmto dokladom sa posudzuje zdravotná spôsobilosť uchádzača o vodičské oprávnenie. Doklad musí byť správne vyplnený, podpísaný a opečiatkovaný praktickým alebo všeobecným lekárom. Pečiatka musí byť čitateľná. Od januára 2008 je možné získať vodičák len vtedy, ak ste absolvovali aj kurz z poskytovania prvej pomoci.

Je na vás ako dlho bude vodičský kurz trvať. Jazdiť môžete napríklad raz za týždeň a robiť vodičák pomaličky, s nadhľadom. Alebo môžete mať jazdy v kratších intervaloch za sebou a ukončiť kurz tak rýchlo ako sa len bude dať. Štandardný kurz vodičského preukazu skupiny B trvá od 6 do 9 týždňov, no presná dĺžka závisí len od Vás.

Teoretická príprava všetkých našich kurzov sa uskutočňuje v priestoroch autoškoly Active na Sklenárová ulici č. 9. Učebňa je zariadená audiovizuálnou technikou a potrebnými učebnými pomôckami na lepšie pochopenie pravidiel cestnej premávky.

Počas teoretickej prípravy si osvojíte:

  • pravidlá cestnej premávky
  • konštrukciu a údržba motorového vozidla
  • teóriu vedenia vozidla
  • zásady bezpečnej jazdy

Na záver si všetko zopakujeme formou vypracúvania záverečných testov a to rovnakým spôsobom, ako pri záverečných skúškach.

Pred jazdami v cestnej premávke najprv absolvuje jazdy na autocvičisku. Oboznámite sa s interiérom motorového vozidla z miesta vodiča, ovládacími prvkami vozidla a získate základné zručnosti potrebné na vedenie auta. Ak inštruktor zhodnotí, že ste pripravený, Váš výcvik sa presunie do ulíc Bratislavy. Začneme na jednoduchých a rovných cestách, s nie príliš hostou premávkou. Náročnosť trasy sa bude počas výcviku postupne stupňovať. Ku koncu výcviku budete vedieť samostatne riešiť všetky križovatky, orientovať sa na kruhových objazdoch a mať schopnosti viesť vozidlo samostatne bez pomoci inštruktora.

Jedna jazda trvá 90 min. Jazdíme počas celého dňa. Radi sa prispôsobíme Vášmu časovému rozvrhu, lebo nám na Vás záleží!

Nemáte ešte 18 rokov? Nám to nevadí. Začať kurz na získanie vodičského preukazu, skupiny B môžu už 17-roční. Vodičák Vám bude vydaný po úspešnom absolvovaní záverečných skúšok, na ktorých sa môžete zúčastniť až po dovŕšení 18. roku života.
429 €
29 €

Kúpené
68x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
429 €
29 €

Kúpené
68x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

20
Práve prezerá 42 ľudí
65
44
Práve prezerá 40 ľudí