Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Darujte zážitok na celý život. Šialený výskok do oblakov a voľný pád – tandemový zoskok zo 4 km + kamerový záznam.

36
Popis ponuky

Adrenalínový zážitok, ktorý vám nikto nevezme v podobe skoku z výšky zo 4 000 metrov. 55 sekundový voľný pád vám dopraje nezabudnuteľný pohľad na svet z vtáčej perspektívy.

  • Otvorenie hlavného padáku 1500 m
  • Doba voľného pádu 50 - 55 s
  • Rýchlosť voľného pádu 200 km/h
  • Klesanie na otvorenom padáku 5 - 8 min.
  • Max. váha človeka je do 100 kg

K tandemovému zoskoku nie je treba žiadny výcvik ani lekárske prehliadky, stačí prísť v dohodnutom termíne na letisko a VERTICAL JUMP sa o vás postará. Zoskok môže absolvovať ktokoľvek vo veku od 8 do 100 rokov. Po krátkej, asi pätnásť-minútovej inštruktáži, behom ktorej vám tandempilot vysvetlí všetko dôležité, si oblečiete ich kombinézu a ustrojíte sa do špeciálneho postroja pre zoskok. Na oči dostanete ochranné okuliare.

Každá tandemová súprava obsahuje hlavný a záložný padák a špeciálny zabezpečovací prístroj. Ten v prípade zlyhania tandempilota automaticky otvorí záložný padák vo výške 700 m nad terénom. Tandempiloti sú vybavení výškomerom a akustickým signalizátorom výšky, ktorý ich informuje o blížiacej sa hladine pre otvorenie padáku. Tandemové padáky sú špeciálne konštruované pre dve osoby.

Nedá sa opísať a ničím nahradiť. Už samotná predstava nenecháva človeka pokojným, zvyšuje tep a uvoľňuje adrenalín. Zoskok môže absolvovať takmer každý. Jediné, čo potrebujete, je túžba prežiť neobvyklé dobrodružstvo. Prežijete okamžiky, o ktorých mnoho ľudí ani netuší a skúsenosť sa nedá popísať. Voľný pád je vrchol adrenalínového opojenia, ktoré môže človek zažiť.

Z výšky 4000 metrov si prežijete prekrásnych 45 až 55 sekúnd voľného pádu pri rýchlosti okolo 200 až 260 km/h. Po tejto explózii adrenalínu máte pred sebou pokojný let na kĺzavom padáku po dobu 5 až 7 minút, ktorý môžete do výšky 300 m sami riadiť v spoločnosti skúseného, profesionálneho tandem pilota.

Celý priebeh zoskoku je možné si taktiež natočiť. Zábery pomocou handi kamery spraví priamo parašutista-kameraman. Jedinečný zážitok Vám tak ostane nie len v pamäti ale aj v digitálnej podobe a môžte sa s ním pochváliť ostatným ľuďom.
160 €
250 €

Kúpené
110x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
160 €
250 €

Kúpené
110x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

67
46
51
29